Z jakiego powodu część osób kupuje tylko odzież markową, czy rzeczywiście opłaca się za nią tak dużo płacić?

Dla wielu ludzi marka ubrań, które mają na sobie pełni ogromną rolę. Goniąc za modą potrafią wydawać oni ogromne pieniądze na ubrania tylko dlatego, że będą one mieć wszytą odpowiednią metkę. Myślą oni, że ubieranie markowych ubrań zapewni im odpowiedni styl i prezencję, przez co nie będą odstawać od pozostałych.

zobacz ten url

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Inni z kolei ubierając ubrania znanych marek stawiają na jakość wykonania – wychodzą bowiem z założenia, że wykonane z dobrych, porządnych tkanin wytrzymają odpowiednio długi czas noszenia, a nie naciągną się po kilku praniach. I za taką jakość mogą parę razy więcej zapłacić, niż za podobne towary mniej popularnych firm.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeśli tak, to śmiało zobacz, co się znajduje w ofercie (http://pralnia-warszawianka.pl/), która odnosi się do pokrewnej tematyki.

W praktyce, jak się przyjrzy towarom cenionych i znanych producentów odzieży, to bez żadnego problemu przyzna się rację obu stronom. Markowe ubrania są na pewno droższe, lecz zdecydowana większość ludzi po ich założeniu

Model w dżinsowym ubraniu

Autor: BlPlN
Źródło: http://www.flickr.com

dostrzeże dużą różnicę w zaprojektowaniu i uszyciu. Po prostu są one wygodne, dobrze się układają, a zastosowane materiały najwyższej jakości sprawią, że będzie je można nosić więcej niż kilka miesięcy. Doskonałym przykładem tego typu marki odzieżowej jest Levis. Już kilkadziesiąt lat temu spodnie jeansowe tego producenta pokochała najpierw cała Ameryka, a niewiele później reszta świata.

Uszytych zostało w tym czasie kilka legendarnych wręcz modeli, które do dnia dzisiejszego uznawane są za synonim najlepszych spodni z jeansu. I tak jak już przed chwilą było wspominane – jeansy jeansowe bardzo dobrze leżą, ponieważ są świetnie uszyte i zaprojektowane. Także do jakości przyczepić się nie można, firma cały czas trzyma najwyższą jakość, spodnie szyte są z porządnego, solidnego jeansu i rzeczywiście takie spodnie bez problemów mogą być noszone przez kilka lat. Dla niejednej osoby barierą może być cena – markowe spodnie damskie Levis kosztują bowiem nawet trzy razy więcej niż produkty innych firm. Lecz wiele osób woli kupić jedne, rzeczywiście dobrze uszyte i wygodne spodnie, w jakich będzie można dłużej chodzić, niż kilka par niemarkowych, które wytrzymają co najwyżej jeden sezon.