Z czego produkuje się szykowne damskie oraz męskie szlafroki?

W prawie każdej łazience na wieszaku znajdują się różnej wielkości ubrania po kąpieli. Te damskie wytwarzane są w dwóch wersjach: cieńszej, której używa się w ciepłe dni np. na plaży oraz na pływalni, i nieco grubsze, które na pewno mogą zapewnić każdej pani tak przyjemne dla niej ciepło.

Surowiec, który służy do produkcji takich elementów garderoby ma zazwyczaj gramaturę w zakresie ok. 350-750 g/m2.
dla dziecka

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór przedmiotów jest tak obszerny, że gdy dobieramy dany szlafrok powinniśmy wiedzieć, co powinien on nam oferować. Od tego zależy materiał, którego użyto do jego wyprodukowania. Niezwykle ważny w momencie, gdy kupujemy kobiecy szlafrok, jest również jego krój. Te letnie, zazwyczaj proponowane są bez kaptura oraz w nieco bardziej krótkiej wersji niż te, które przeznaczone są do stosowania w zimowe wieczory w swoim mieszkaniu. Co poniektóre szlafroki mają dodatkowe kieszenie, co poniektóre mają haftowane dekoracje. Te grubsze posiadają zazwyczaj mniejszą gramaturę. Idealny dla swoich potrzeb produkt znajdzie bez żadnego kłopotu dowolna pani.

Opublikowany artykuł Ci się podoba? To odwiedź serwis prywatne liceum warszawa, a odnajdziesz więcej zbliżonych tematycznie informacji, które także będą fascynujące.

Są one ciepłe i bardzo delikatne nawet dla skóry delikatnej. Dla tego typu klientek w sprzedaży są szlafroki hipoalergiczne oraz przeciwbakteryjne. Grube oraz puszyste produkty zapewniają wspaniały relaks w domowym fotelu. Do najpopularniejszych surowców należy włókno z bawełny albo stuprocentową bawełnę. Włókno chłonie wilgoć o 40 procent lepiej niż tylko bawełna, zatem często stosuje się także gwarantującą miękkość bawełnę z mieszanką różnorodnych włókien.

W wypadku szlafroków dla płci męskiej wykorzystywane są zazwyczaj podobne surowce, ponieważ oni także uwielbiają relaksować się w wygodnych warunkach. Do produkcji szlafroków dla płci brzydkiej wykorzystuje się włókna bambusowe czy też czesaną bawełnę.

Włókna, które są wyprodukowane z surowca o nazwie mikro bawełna są niezwykle chłonne i mogą utrzymywać swój odcień przez niezwykle długi okres czasu. Kolorystyka szlafroków dla tej grupy klientów jest ciemna oraz stonowana.