Wyprawka malucha, innymi słowy przedmioty o których nie da się zapomnieć spodziewając się noworodka

Firma Phillips Avent to dobrej jakości artykuły dla niemowląt i matek karmiących. Produkowane w Wielkiej Brytanii od 1984 przez koncern Philips Group. Lubione przez matki na całym świecie laktatory Avent, podgrzewacze do butelek, butelki, smoczki, sterylizatory, asortymenty startowe i kubki. Phillips Avent pomaga karmienie oferując praktyczne osłonki na piersi, muszle laktacyjne, zbiorniki Avent do składowania pokarmu jak również wkładki laktacyjne.

niemowlak ze smoczkiem

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Skupiając się na smoczkach, zilustrujemy po krotce smoczki Avent Ortodontyczne, delikatne i proporcjonalne smoczki opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów oraz dziąseł malucha, nawet gdy smoczek obróci się w buzi. Sześć dziurek w tarczy tłumi gromadzeniu się śliny i redukują ryzyko podrażnienia skóry, co intensyfikuje komfort dziecka . Smoczek posiada osłonkę ochronną na zatrzask, dzięki czemu utrzymany jest w czystości i nie żąda dodatkowego zapakowania. Wszystkie smoczki Philips AVENT (więcej informacji) są stworzone z bezwonnego silikonu, nie mają aromatu ani zapachu, za pomocą czego dziecko chętniej je zaaprobuje.

Firma Avent to także akcesoria dla dzieci. Jednym z nich jest kubek niekapek. Wspaniały dla wzrastających maluchów. Zapewnia dziecku naukę samodzielnego spożycia bez nieładu. W następstwie kontaktu z ustami uaktywniany jest niespotykany zawór przeciwdziałający rozlewaniu. Umożliwia on picie z dowolnego miejsca wokół krawędzi kubka – podobnie jak kubki dla dorosłych. Łatwa nauka samodzielnego picia: bez ustnika i dodatkowo słomki, nie byle jaki zawór przeciwdziałający rozlewaniu uaktywniany ustami zawór ośmiela do samodzielnego picia.

Zawór o błyskawicznym wypływie gwarantuje wygodne picie, świetny dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Ochronna higieniczna nakrywka sprawia, że kubek jest wiecznie czysty, a zaczepy do nauki picia ułatwiają dziecku łapanie kubka.

Ekscytujący tekst? Jeżeli tak myślisz, kliknij tutaj. Tam oczekuje na Ciebie więcej bonusów – one też Cię żywo zainteresują.

Chcąc umożliwić maluchowi wszystko co najlepsze i na najwyższym poziomie zalecamy zainteresować się propozycją przedstawioną przez firmę Phillips Avent. Forma materiałów oraz długi okres użytkowania tych produktów, powoduje to, że należałoby w nie zainwestować.