Produkty dla bobasa

Część rodziców odkłada sprawunki dla oseska na czas po porodzie. Ma na to wpływ wiele czynników: kiepskie samopoczucie, nieodzowność hospitalizacji, oraz zwykłe ludzkie przesądy.Warto jednakże zastanowić się nad tym wcześniej oraz zakupić przynajmniej podstawowe produkty.

Nie wszystko musimy kupić samodzielnie. O pomoc można poprosić familię bądź wykonać takie zakupy w sklepie wirtualnym lub na aukcjach. Czasami możemy popytać przyjaciół, posiadających maluchy, czy mają do zbycia, przykładowo kołyskę, wózek, ubrania. W pierwszym roku życia dzieci tak błyskawicznie rosną, że wiele produktów przydaje się na niedługi czas.
Sprawunki dla niemowlaczka. Kupowanie pierwszych przedmioty dla maleństwa sprawia wiele przyjemności przyszłym matkom. Maleństwo w pierwszym roku będzie rosło ogromnie szybko.

Zainteresowało Cię to zagadnienie? Jeśli tak, to z radością chcemy Cię poinformować, że następny najnowszy artykuł czeka na Ciebie na dalszej witrynie – zanurz się w niej z przyjemnością.

Dlatego nie musimy kupować nazbyt wielu ubranek. Na początku dobrze jest wybrać body jak też śpioszki w rozmiarze 56 – 68cm. Zależnie od pory roku, w jakiej dziecko przyjdzie na świat, należy przygotować dla niego też odpowiednie ubranka do przechadzek na dwór (kurteczkę, czapeczkę).

więcej

Autor: Parker Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba zwrócić uwagę, aby ubranka były wykonane z odpowiednich, przepuszczających powietrze materiałów.
Spis ubranek dla maleństwa: parę sztuk body z długim i krótkim rękawem (około pięć sztuk powinno wystarczyć). Musimy kierować uwagę, żeby otwór na głowę był stosownie duży, parę bawełnianych koszulek bądź kaftaników, parę bawełnianych śpiochów na napy, 5 par skarpetek, najlepiej bawełnianych, bez ściągacza, 2 sweterki oraz spodenki, czapki czapka trucker w zależności od pory roku, w jakiej dziecko przychodzi na świat, trzy-cztery pajace, jeżeli mały człowiek rodzi się wiosną oraz jesienią, warto kupić ubranko wykonane z polaru, gdyż wtedy przyda się w czasie przechadzek, kiedy maleństwo ma urodzić się w zimie, musimy zakupić ciepłą czapkę, rękawiczki, kombinezon zimowy, ciepły śpiworek, 5 sztuk śliniaczków, które stanowią ochronę ubranka przed ulewaniem czy nadmiernym ślinieniem, ręczniczek frotte z kapturkiem – 2 sztuki a także rożek, w jakim będzie wygodnie podtrzymywać dziecko do karmienia.

Nie zapominajmy też o takich detalach jak nożyczki dziecięce do paznokci (czytaj więcej), albo zapewniająca bezpieczeństwo oseskowi niania elektroniczna Canpol.