Wyprawka dla noworodka

Każda mama, po urodzeniu maluszka z zadowoleniem nabywa wszelkie pomoce „techniczne” ułatwiające pierwsze karmienia.

Naturalnie, po pewnym czasie mamy radzą sobie z karmieniem znakomicie, ale w początkowym okresie, wyjątkowo niezbędnym narzędziem przy przystawianiu dziecka do piersi jest specjalna poduszka ułatwiająca karmienie piersią, zwana przeważnie fasolką. Proces karmienia w niedogodnej pozycji potrafi nie tylko wywołać problemy z kręgosłupem u mamy, ale także zwiększa prawdopodobieństwo tego, że maluch będzie jadł z przerwami połykając pęcherzyki powietrza, które są powodem zaburzeń przewodu pokarmowego.

Lateksowa poduszka profilowana

Autor: Janpol
Źródło: Janpol

Poduszka do karmienia Cebuszka, może okazać się niezbędnym gadżetem, który wskazane jest zakupić już w zaawansowanej ciąży. Wtedy może służyć przyszłej mamie do przybierania wygodnej pozycji w trakcie snu czy chwili odpoczynku. Poduszki do karmienia gwarantują dziecku maksymalną wygodę zarówno podczas ssania piersi, jak i picia z butelki, redukując napięcie szyi i karku mamy. Poza tym mogą być również wykorzystywane jako zabezpieczenie dla maluszka w czasie snu. Akcję „usypianie”, jeśli o niej wspominamy – należy rozpocząć już na pół godziny przed kąpielą. wyłączmy telewizor, zrezygnujmy z głośnych sprzętów gospodarstwa domowego oraz zabawek dźwiękowych. Nie za ciepło, nie za długo, nie za ciekawie – te słowa rodzice powinni zapamiętać i stosować w trakcie kąpieli, ponieważ od tego, jak przebiega kąpiel, zależy, jak szybko malec uśnie. Wanienka dla dziecka musi być przede wszystkim stabilna, to podstawowa kwestia, brana pod uwagę w trakcie jej kupna.

Barwy, wielkość zależą jedynie od gustu i potrzeb świeżo upieczonych rodziców.

Czujesz, że masz wątpliwości? (http://www.protlumaczenia.eu/tlumacz-przysiegly-gliwice/) Więc śpieszymy poinformować Cię, że w każdej chwili możesz się z nami kontaktować. Z przyjemnością zareagujemy na każdą wiadomość.

Czas kąpieli zagwarantuje maluchom spokojne sny. A mama z tatą, po to usłyszeć spokojny, miarowy oddech swego maluszka mogą zdecydować się na kupno niani elektronicznej. Gdyż właśnie po to – by zapewnić rodzicom wewnętrzny spokój i pozwolić im na chwilę wytchnienia podczas, kiedy ich niemowlę smacznie śpi, powstało to niepozorne, acz bardzo pożyteczne urządzenie.

Więcej na