Wyposażanie męskiej garderoby czyli moda męska na co dzień

Co dzień na ulicach omijasz setki mężczyzn. Część z nich ubrana jest całkiem od czapy, a część zachwyca – pociąga spojrzenia nie wyłącznie pań, lecz również mężczyzn.

Prawdopodobnie niejednokrotnie zastanawiałeś się jak to się dzieje? Metodą na rozstrzygnięcie tej tajemnicy może być należyte skompletowanie swej szafy! Wśród fragmentów garderoby nie ma ważnych oraz mniej ważnych. Wszystko jest ważne, jednakże niektóre składniki są kluczowe. Te kluczowe składniki to należycie dobrane buciki, spodnie oraz tak zwana „góra”, a więc koszula, sweter oraz marynarka.

męskie ubrania

Źródło: pixabay

Wychodzi na to, iż ważne jest wszystko. I tak jest, z tą różnicą, iż najistotniejsze jest, by pojedyncze „podzespoły” naszego odzienia „wywodziły” się z jednego stylu. O co idzie? O to, by nie łączyć sportowych bucików z garniturowymi spodniami i T shirt 4XL (przekonaj się). Ważne jest, ażeby trzymać się jednego stylu – potencjalne kompozycje dopuszczalne są wyłącznie w kwestiach barw oraz dodatków – i tutaj również bez przesadnej ekstrawagancji.

Trzeba o tym pamiętać, gdyż kompozycja idealna to strój w jednym stylu – stylowe buciki, spodnie garniturowe albo modne dżinsy, 7xl shirt (unikalne 7xl shirt) lub koszula idealnie przylegająca do sylwetki plus marynarka. Podobne zestawienie wspaniale sprawdzi się na wieczorne eskapady czy do pracy, pod warunkiem, iż nie obowiązują w tym miejscu uniformy. Wypróbowanym rozwiązaniem będą również swetry pod marynarkę.

Zróbmy sobie selekcję. Ponieważ w jednym stylu nie będziemy wszędzie chodzili, warto wyekwipować się w parę par butów – 3 w zupełności nam wystarczą: jedne sportowe do chodzenia na co dzień, drugie casualowe do dżinsów jak też trzecie – wytworne. Naturalnie, jeśli jesteśmy skazani na częste zużywanie danego rodzaju obuwia – możemy kupić go więcej.

mężczyzna w swetrze

Autor: TheUglySweaterShop.com
Źródło: http://www.flickr.com
Odnośnie spodni – każdy mężczyzna powinien mieć choć jedną parę niesłychanie praktycznych jeansów, jakie po odpowiednim zestawieniu z resztą garderoby pozwolą nam „wejść” niemal wszędzie. Konieczne będą także czarne spodnie. Ów odcień, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, jest najmodniejszy. Dodaje nam wdzięku, elegancji i wyszczupla. Przydadzą nam się też spodnie w kant – nie codziennie idzie się na egzaminy bądź imieniny ciotki, lecz gdy trzeba to zrobić, powinno wyglądać się ogromnie szykownie.