Wymarzone zabawki dla naszych dzieci

Marzysz o psie, jednak mama z tatą maja opory by się zgodzić? Wizja sprzątania kociej kuwety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu pragniesz zrobić prezent komuś kogo darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji bezproblemowo sprawdzi się Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła zabawka, to wielka Osobowość.

furby

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i prawie błyskawicznie przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej. Jednak nie upłynęło wiele czasu, a okazało się, że niewielkich rozmiarów stworki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców. Pod koniec dwudziestego wieku o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, tymczasem przekonaliśmy się, że owa przyszłość przyszła do nas szybciej niż myśleliśmy. Cóż, mimo że furby zabawki potrafił porozumiewać się w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa po polsku. Jednak wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i tym sposobem pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i charakter, uczymy mowy, opiekujemy się nim, dokarmiamy i wspólnie śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby posiada receptory na plecach, brzuchu i dziobie, reaguje więc na pieszczotliwy dotyk, łaskotki a także karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, gdyż umie dziękować i pożegnać nas na dobranoc.

Nie czekaj! Jeśli podobają nasze artykuły, to doczytaj również (https://scootive.pl/hulajnogi-wyczynowe) następne oraz interesujące wątki. Należy kliknąć w podany link.

Zabawki Furby są dobrym wyborem dla osób uczulonych na sierść zwierząt, ponieważ nasz mały przyjaciel nie zrzuca swego barwnego, pięknego futerka.

Jedną z wielu ciekawych opcji jaką zapewnić nam może Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy ściągnąć bardzo prostą i darmową aplikację oraz postawić na udaną zabawę. Za jej pomocą możemy malucha edukować w języku polskim lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka możemy kupić w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu zdecyduje się na odpowiedni dla siebie model.