W obecnych czasach wszelkie stosowane wielokrotnie narzędzia muszą być sterylizowane w niezwykle wysokiej temperaturze, żeby zapewnić bezpieczeństwo pacjentom

W niepamięć odeszły już dawno czasy, kiedy używało się igieł kilkukrotnego użytku oraz poddawało się je procesowi odkażania. Jednak nie oznacza to, że procedura jednorazowych przyrządów całkowicie zdominowała europejski rynek.

Wciąż w wielu branżach używa się rzeczy, które są zbyt drogie, aby zmarnować je po jednym użyciu. Dlatego w wielu gabinetach, salonach piękności czy szpitalach wciąż konieczne są sterylizatory.
dentysta

Autor: SunnyView Dental
Źródło: http://www.flickr.com
Vacuklav to ciekawe urządzenie, które w ogromnej temperaturze niejednokrotnie wyższej 120 stopni dezynfekuje przeróżne przyrządy. Zazwyczaj oczyszcza się w taki sposób nożyczki, skalpele, cewniki, rękawiczki albo końcówki wierteł dentystycznych.

Intrygujący materiał? Jeśli tak uważasz, to kliknij tu, w serwisie serwis ograniczników prędkości, który w tamtym miejscu znajdziesz, także jest coś wartościowego!

Autoklaw parowy wygląda jak nieduża mikrofalówka i jest niezwykle łatwy w użyciu. Jeżeli interesuje nas dobry autoklaw Melag – jest niemiecką spółką, która produkuje urządzenia najlepszej jakości. Mają one wszelkie potrzebne atesty i bezproblemowo mogą być polecane nawet najbardziej wybrednym klientom, takim jak doktorzy. Autoklaw parowy wydaje się być sterylizatorem, który nie zawiedzie. Warto wybierać urządzenia niezawodnej marki, gdyż nie można oszczędzać na życiu.

Jeśli jesteś szefem kliniki albo gabinetu urody, jak najszybciej zaopatrz się w Vacuklav – ZNAM Świdnica Vacuklav 44 B+.

Dzięki temu zapewnisz swoim klientom bezpieczeństwo i jednocześnie unikniesz pozwów o zakażenie klientów groźnymi infekcjami, co mogłoby mieć miejsce, jeśliby nie odkażać narzędzi.