Unikalne buciki dla Twojego dziecka

DLA NAJMŁODSZYCH
Nasze najmłodsze pociechy często chodzą po mieszkaniu bez kapci. Ciężko jest przekonać dziecko do założenia kapci.

Dlatego należy kupować takie kapcie, papcie dziecięce, które nasz mały urwis będzie zakładało z ochotą. W dzisiejszych czasach jest ogromny wybór artykułów dla małych dzieci i co najważniejsze rzeczy te są kolorowe i pozytywnie oddziałują na wyobraźnię naszych pociech, co sprawia, że dzieci z większa ochotą wkładają kapcie. Może warto kupić maluchowi kapcie tematyczne, brzmi dziwnie? Pośród produktów tego typu są kapcie, które np. nawiązują do postaci z bajek. Ciepłe wkładane kapcie w kształcie postaci Disneya na sto procent sprawią, że nasza pociecha z chęcią wciągnie je na stópki. Przy zakupie kapci dziecięcych sprawdźmy, z jakiego materiału są one zrobione. Pamiętajmy, że stopy dzieci mają wrażliwą i delikatną skórę. Kupowanie całkowicie syntetycznych kapci zdecydowanie nie będzie dobrym wyborem dla naszej pociechy. Warto jest też pójść z dzieckiem na zakupy. Jeżeli samo wybierze sobie kapcie na pewno będzie z większą chęcią je nosiło. Powinniśmy też wytłumaczyć maluchowi, dlaczego tak ważne jest noszenie kapci. Niby sprawa jest oczywista, ale tylko dla nas dorosłych. Dziecko wcale nie musi wiedzieć, dlaczego kapcie są ważne, dlatego po prostu ich nie nosi. Jeśli parę razy powiemy dziecku, o co chodzi, to po pewnym czasie zrozumie zrozumie i jeżeli zauważy, że my nie mamy kapci to nas upomni. Musi pamiętać, że dzieci kopiują nasze zachowania. Jeżeli, więc sami nie chodzimy w kapciach, nie mamy, co liczyć na to, że nasze dziecko zacznie je nosić.
Helen Doron Early English, dziecko

Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English

DLA NIEMOWLĄT
Zdarza się, że czasem nie zdajemy sobie sprawy jak, iż skuteczne sposoby łagodzenia np. bólu u dorosłych sprawdzą się też nawet u niemowlaka. Wiele dorosłych osób korzysta z termoforów i nawet nie wiemy, że możemy kupić też termofor dla niemowlaka. Termofor często pomaga w walce z kolką u małych brzdąców. Oczywiście powinniśmy poszukać na rynku termoforu, który będzie spełniał wszystkie wymogi związane z opcją użycia go u małego dziecka.

Prezentowany tekst omawia naprawdę ważne sprawy, jednak zobacz jeszcze tamto źródło (http://www.meduzabutik.pl/23-basic) – z pewnością uznasz, że są godne uwagi.

Na naszym rodzimym rynku jest dużo przedsiębiorstw, typu , które mają w swojej ofercie termofory bezpieczne dla niemowląt. Dobrze jest sprawdzić czy produkty konkretnego producenta posiadają atesty, które powiedzą nam czy dany produkt jest bezpieczny. Poza tym wiele firm proponuje bardzo ciekawe termofory w różnych kształtach i z wieloma różnymi wzorami.