Trzeba zatroszczyć się o własny prawidłowy strój

Nasz styl ubierania dużo o nas opowiada

Mówi się, że starczy jedno wejrzenie na jakąś osobę, a jesteśmy w stanie zaznaczyć o niej niesamowicie dużo. Dużo o nas świadczy już samodzielny nasz sposób ubierania, to jakie posiadamy bluzki, buty, oraz jakiego typu dodatki mamy. Są osoby, które wciąż ubierają się na sportowo, a istnieją takie, które w każdej relacji stawiają na szyk i elegancję.

półka z ciuchami

Źródło: http://www.flickr.com
Odzież na którą się decydujemy, musi okazać się do nas świetnie dobrana pod kątem wielkości, tak aby nie okazała się ani za duża, ani za mała. Co więcej powinna także zaznaczać nasze plusy, a zakrywać wady naszego ciała, co będzie dobrze wpływało na nasze samopoczucie. Tymczasem kiedy chcemy nabyć nowe obuwie, to powinniśmy nie tylko patrzeć na to, by okazało się w dobrym rozmiarze, ale też by pasowało kolorem i wyglądem, do dalszego stroju. Przez to, całość będzie się prezentowała wspaniale, a co więcej inne osoby będą dostrzegały, że mamy ulubiony styl, w którym najlepiej się czujemy. Przykładowe inspiracje w tym źródle – w tym linku.

sklep z ciuchami

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba zatroszczyć się o odpowiednio dobrane dodatki

Jeżeli nie pragniemy, żeby nasz strój okazał się mdły oraz bez wyrazu, to trzeba zatroszczyć się o odpowiednio dobrane dodatki. Panowie mają szansę się skupić na paskach do spodni, na zegarkach albo spinkach do koszul, panie natomiast muszą włożyć sporą wagę do torebek, biżuterii, jak i też pasków czy apaszek, które są w stanie zmienić każdą stylizację. Tak naprawdę w stroju najważniejsze są właśnie te kolejne elementy, ponieważ to za ich sprawą, może się okazać, że dwa takie same zestawienia ubrań, będą się prezentowały zupełnie inaczej, właśnie ze względu na dodatkowe akcesoria, które do nich dobierzemy (przykłady: apaszki oraz szaliki).

Mamy szansę wzorować się na innych

Kiedy nie posiadamy pomysłu jak ma prezentować się nasz styl, to należy popatrzeć na to, jak ubierają się pozostali i to nie tylko ludzie ze świata mody i filmu. Na dodatek jeśli będziemy uważnie śledzić najnowsze wieści ze świata mody, to ma szansę się okazać, że bez kłopotu znajdziemy coś dla siebie, co świetnie podkreśli nasz charakter oraz będzie pasowało naszym wymaganiom. Czasami warto podpatrzeć stylizacje u kolejnych osób, a potem przemienić je w taki sposób, by świetnie odpowiadały naszym potrzebom i oczekiwaniom.