Torebki małe i duże czyli wszystko o tym, jak dużą spełniają rolę dla pań i jak można je dobrać do okoliczności i stroju

Jednym z nieodłącznych elementów nowoczesnej kobiety jest torebka. O ile mężczyźni doskonale sobie bez niej radzą, to większość kobiet bez jej posiadania nie wyobraża sobie codziennego dnia – przecież gdzieś trzeba nosić dziesiątki najróżniejszych drobiazgów, jakie i tak w licznych przypadkach nie są potrzebne, ale trzeba je przy sobie mieć.

Oprócz tego torebki są świetnym uzupełnieniem eleganckiego stroju, będą podkreślać jego charakter a tym samym styl i zmysł smaku właścicielki. Jednak jak się okazuje, tak naprawdę żadnej pani tylko jedna torebka nie starczy – będzie ona musiała mieć ich co najmniej parę, za każdym razem odpowiednio dopasowując ją do stroju.

Jeżeli niniejszy tekst jest dla Ciebie przydatny, sprawdź źródło a przeczytasz tam dodatkowe informacje. One także z pewnością będą dla Ciebie interesujące.

I przeważnie każda z nich będzie inna, może mieć inny kolor, stylistykę i materiał z jakiego została uszyta, no i oczywiście pasować będzie na inne okazje. Jeśli jakaś kobieta będzie chciała, żeby jej torebka pasowała do wyglądu i okoliczności, to powinna pilnować się paru zasad. Nie są one bardzo trudne do spamiętania, a ich użycie z pewnością pozwoli na uniknięcie dużych wpadek. Tu więcej: fajne aktówki.

Pierwszą taką zasadą jest wybranie rozmiaru torebki zależnie od tego, na jaką okazję ma ona być. Na wieczór w teatrze torebka raczej być powinna niewielka, a na codzienne wyjścia do pracy czy na zakupy dużo lepsze będą duże, do których zmieści się wszystko, co będzie potrzebne.

Torebka damska

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejna zasada to dobór torebki pod względem kolorystycznym. Dzisiejsza moda zmieniła się znacznie i konieczne już nie jest, żeby torebka musiała pasować do kapelusza czy też butów. Zobacz więcej: .

Wręcz przeciwnie, powinna być ona nie dopełnienie stroju, lecz jego ważnym elementem, dzięki czemu można sobie pozwolić na mniej lub bardziej odważne połączenia. Rzecz jasna kolorystykę całości trzeba dobrać ze smakiem, bo inaczej zwyczajnie będzie się śmiesznie wyglądać, lecz to najlepiej można zobaczyć, jak się stanie przed lustrem. Jeżeli jakaś pani będzie miała problem z wyborem odpowiedniej torebki dla siebie to na pewno pomoże jej jakaś duża hurtownia torebek – w niej z reguły jest taka propozycja, że bez większego problemu kupi się coś ciekawego.