Samochodziki dla chłopców- daj swojemu dziecku uśmiech

Jedną z pierwszych zabawek, w które rodzice wyposażają własne maluszki jest jeździk. Rynek jest obfity w różnej maści jeździki dla dzieci. Większa część z nich prezentuje się standardowo – kółka, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydaje się, że nic w tym temacie nie może być wyjątkowe. A jednak! Oryginalny jest TwistCar. To naprawdę jedyne w swoim rodzaju autko dla dziecka.

Dziecko w samochodziku

Autor: Raíssa Viza
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjątkowość jeździka Twistcar (jeździki dla dziewczynek na opiera się na energii, dzięki której jest wprawiany w ruch. Nie potrzeba tu zbędnych baterii, silników czy innych zasilaczy.

Czy nasz tekst wydaje Ci się interesujący? Masz ochotę poznać więcej informacji na ten temat? Więc idź tu (https://www.marmex.pl/komody-mlodziezowe/) i przeglądnij nowy wpis.

Jedyną energią ,która jest potrzebna do jego napędzania jest energia maluchów, której jak wiadomo maluszki posiadają w nadmiarze. Jak to jest możliwe? Autko dla dziecka będzie poruszało się przy dokonywaniu naprzemiennego ruchu kierownicą prawo i lewo. Mechanizm ten sprawia, że dziecko ma idealną zabawę a jednocześnie kształtuje mięśnie całego ciała. Pojazd rozwija prędkość do 2.8 m/s, a jego maksymalne obciążenie wynosi 120 kg, co umożliwia zbiorową zabawę ze swoją pociechą. Jeździki dla dziecka TwistCar charakteryzuje szereg plusów. Nie licząc już ekologiczności są wyjątkowo solidne. Zrobione są z najwyższej jakości półproduktów, jednocześnie przyjaznych dla ekologii. Nie ma w nich elementów ulegających zużyciu, dlatego raz kupione starczają na kilka, kilkanaście lat użytkowania. Zaopatrując własne dziecko w TwistCar można być spokojnym o jego zdrowie. To autko dla dziecka posiada wszystkie atesty i urzeczywistnia wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w UE. Delikatna budowa rowerka daje możliwość na nieograniczone użytkowanie go w domu.

Wejdź na mój serwis! Tam oczekuje na Ciebie następna rewelacyjna porcja rzetelnych postów na ten temat. Nie zwlekaj!

Plusem jest też fakt, że jego koła nie rysują podłóg.

Prekursorski TwistCar zyskał względy brzdący we wszystkich kontynentach. Jest pierwszorzędną alternatywą dla gier czy tv, bo poprawia kondycję maluszków. Zatem jeśli chcesz, aby Twój brzdąc miał własny czarodziejski, niepowtarzalny pojazd – podaruj mu TwistCar!