Red, black, blue?

W tegorocznym sezonie kolekcja sukienek w sklepie internetowym jest naprawdę oszałamiająca. Znajdziemy sukienki w kolorze czerwieni, zieleni, niebieskim. Dla miłośniczek koloru turkusowego i miętowego – tak bardzo modnego w tym tegorocznym sezonie – firma ma do zaoferowania też kilka modeli.

Tunika

Źródło: www.melanzsklep.pl

Większość sukienek to sukienki zwykle krótkie, dochodzące do połowy uda albo kończące się przed kolanami. Dla trochę młodszych klientek, i zarazem amatorek printów, przyszykowano całą serię ujmującą sukienki, kobiece tuniki a także spodnie damskie. Z kolei panie w nieco większym rozmiarze, do pięćdziesiątego czwartego rozmiaru łącznie, mogą wybierać wśród sukienek jednolitych albo wzorzystych – jak na przykład sukienka Daniela lub Sentiell – kolczyki srebrne dla dzieci sukienka Penny, z rękawkiem albo bez. Najwięcej fasonów sukienek odnajdziemy w różnorodne wzory, od kwiatów, poprzez paski i groszki, na asymetrycznych wzorach kończąc. Górują fasony właściwie dopasowane, z wymyślnymi dekoltami. Pośród innych fasonów na wyróżnienie zasługuje sukienka Amelia, której dół jest zrobiony w kształcie litery A. Naturalnie sukienki są ciut dłuższe i sięgają w kolano lub minimalnie za kolano.

Na dobrą sprawę na panie w różnym wieku i rozmiarze odszukają coś dla siebie. Szereg modeli sukienek jest osiągalnych w intensywnych kolorach, tak typowych dla lata. Jednym z częściej występujących kolorów jest kolor czerwony, szczególnie w kolekcji dla młodszych klientek, idących z duchem czasu. Wśród propozycji modeli wyszukamy równocześnie sukienki idealne wielkie wyjście, a także – co interesujące – sukienki na codzień. Bo w końcu, kto powiedział, że kolor czerwony to wyłącznie kolor imprezowy? Sukienka Magdalena jest tego najdoskonalszym przykładem – czerwona, o trapezowym fasonie doskonale nadaje się, na co dzień.