Podróż bez zmartwień z fotelikiem

Biorąc pod uwagę aktualny tryb zycia nie ma możliwości, aby dac sobie szansę na ustępstwa w wybieraniu podróżnego wyposażenia.Tym bardziej jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo naszej rodziny.

Autor: Ramatti
potrzebujesz pewności co do bezpieczeństwa Twojego dziecka oraz szukasz fotelika samochodowego, który w trakcie podróży gwarantuje ochronę razem z wysokim komfortem, to Fotelik Romer SafeFix Plus Taupe Grey 9-18kg to dobra propozycja szczególnie dla Ciebie. Safe Fix dzięki unikalnemu systemowi zapięcia ISOFIX gwarantuje największą w możliwych równowagę. Dla osób pragnących zmieniać stylistykę do własnych aspiracji, firma Romer wdrożyła w ten wzór fotelika w opcję Keep Cool, dzięki czemu opcję mało skomplikowanej zamiany obicia na inny deseń.

Nie uważasz, że to jest bardzo dobry czas, aby zdobyć zupełną gwarancję, że zamieszczone informacje są prawdziwe? Jeśli tak, to ten zweryfikuj tekst tu.

Fotelik Maxi-Cosi 9-18Kg to zdecydowanie dający poczucie bezpieczeństwa fotelik dla dzieci w przedziale wagowym 9-18 kg. Rodzajem przypinania jest podpięcie pasów bezpieczeństwa w wozie do przodu do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Priori łatwy w użytkowaniu, jest to kombinacja cech takich jak niebywały komfort oraz wyjątkowo funkcjonalne nowinki projektowe, stopniowa regulacja wysokości przestawienia zaczepów daje efekt, że Maxi Cosi Priori dopasowuje się ciała Twojego dziecka.

Przedsiębiorstwo Recaro ma w ofercie dobry fotelik Recaro Young Sport Silver 9-36Kg. W modelu tum zastosowane zostały pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Implantowany może być przodem do kierunku jazdy za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego. Jeśli pragniesz innowacyjnych. ciekawych, przy czym praktycznych i wygodnych rozwiązań, ta opcja adresowana jest właśnie do Ciebie.

Fotelik Romer Kidfix Xp-Sict Crown Blue 15-36 Kg składający się z napełnionych powietrzem oryginalnych poduszek powietrznych zmniejszających w przypadku kolizji siłę uderzenia o ponad 25 %. Nowoczesny sposób prowadzenia pasa zapewnia idealne ułożenie pasów na ramionach i biodrach dziecka. Zaczepy ISOFIT zdecydowanie ułatwiają montaż oraz zabezpieczają przed zakłóceniami w torze ruchu powstałymi w wyniku jazdy między innymi na bezdrożach. Fotelik ten posiada również miękkie i przytulne w dotyku obicie, które to w każdej chwili można zdjąć w celu wyprania.