Prezenty inne niż wszystkie – w jaki sposób zaskoczyć 7-latka?

Zbliżają się urodzinki twojego siedmiolatka, chcesz czymś zaskoczyć dziecko, które praktycznie już wszystko ma. Lego, laleczki, kuchenki, puzzle, gry… Czy może być jeszcze coś, co sprawi potomkowi radość? Tak, podpowiadamy.

Urodziny

zabawki edukacyjne dla dzieci

Autor: Sakena
Źródło: http://www.flickr.com

pociechy to aktualnie wyzwanie. Nabycie oryginalnego podarunku, który spowoduje radość na dłużej, wcale nie jest proste. Ciekawe są gadżety elektroniczne, trudno przebić magię gier komputerowych oraz zainteresować siedmiolatka czymś innym. Zagadnienia nie upraszcza nieprzerwany wyścig między dziećmi o to, które posiada coś lepszego niż pozostałe. To niestety normalne i nie da się tego uniknąć. Porozmawiaj z synem czy córeczką, że takie ściganie się z równolatkami do niczego dobrego nie prowadzi. Postaraj się uczyć dziecko, iż najlepsze upominki są dane z serca oraz nie muszą być „naj” w każdej kategorii, aby koledzy i koleżanki umierali z zazdrości. Jednak najlepsze prezenty to te, które wymagają od rodzica wspólnej rozrywki z pociechą. W powszednim zabieganiu potomkom najbardziej brakuje naszej obecności. Oto niespodzianki, które zaskoczą potomka. Deskorolka – bądź czynny z dzieckiem. Oderwij potomka od komputera! Ofiaruj mu zdrowie jak też aktywność. Deskorolka to super zabawa. Wyjdźcie na dwór, możecie razem uczyć się jeździć. Nie zapomnij tylko o ochraniaczach. Bez tego ani rusz. To doskonały podarek i dla chłopaków, i dziewczyn. Deska może być wszak różowa! Jeśli nie deska, to rolki. Każda zachęta, by wyjść na dwór, będzie dobra. Układanki dla dzieci. Pamiętasz frajdę z kostki Rubika? To ponadczasowa łamigłówka, która sprawi, iż będziesz się z pociechą dobrze bawić. No właśnie, ty z potomkiem, gdyż na pewno najpierw pokażesz mu, jak się ową kostkę układa.

Kolejną propozycją będą Puzzle. Czy 1000 fragmentów puzzli z ukochanymi bohaterami starczy na niesamowity rodzinny, urodzinowy wieczór? Gumki loom bands – są pewne przedmioty, których nie można mieć zbyt dużo. Taki prezent zawsze sprawi frajdę.

O problemach dotyczących rozmaitych kwestii dowiedzieć się można z sieci. Wówczas wystarczy przeczytać tekst o opisywanym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły.

Tym bardziej, jeśli ty będziesz bawić się z potomkiem. Teraz modne są loom bands. Gumki to nie tylko bransoletki dla dziewcząt, to wszelakiego typu stworki, zawieszki. Zabawa dla dziewczyn oraz chłopaków, w którą z powodzeniem dadzą się wciągnąć rodziciele.

Jeżeli zainteresował Cię tego typu tekst, przeczytaj inne wiadomości w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam, znajdziesz tutaj podobne informacje.

Odwiedź sklep internetowy z zabawkami, a z całą pewnością coś wpadnie ci w oko. Najlepszym wyborem będą zabawki Wader. Sprawdź: aktualna oferta sklepu internetowego z zabawkami.