Piękne chwile utrwalone na fotografiach. Kto wykona dla nas urzekające sesje zdjęciowe, które będą pamiątką na lata?

Wiele osób ”zapamiętuje” radosne momenty na zdjęciach. Profesjonalni fotografowie mają wiele pracy na imprezach takie jak ślub czy komunia, lecz robimy także sporo fotografii na wakacjach, spotkaniach familijnych itd. Sporo osób poza fotografiami uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego, chciałoby mieć też zrobioną sesję ciążową, a kiedy maluch przyjdzie już na świat – sesję niemowlęcą. Czas dość szybko płynie, maluchy rosną w oczach, a my zapominamy, jakie były tuż po narodzinach.

Rodzice z niemowlakiem

Autor: Mirra Photography (Kristin Jona)
Źródło: http://www.flickr.com
Na sesję noworodkową najlepiej umówić się między 5-14 dniem życia dziecka. Dzieci wówczas dość dużo śpią, są też dość elastyczne i łatwiej je ustawić. Nieco później, gdy dziecko jest trochę większe, możemy umówić się na sesję niemowlęcą. Zdjęcia z sesji niemowlęcej, choć bywają trudne do wykonania, bo malutki model nie zawsze współpracuje i to głównie on dyktuje tempo sesji, są pamiątką na całe życie.

Przejdź na stronę twórcy. Namawiamy Cię usilnie! A to przez to, że oczekuje tam na Ciebie mnóstwo ekstra oraz interesujących informacji.

Atutem sesji noworodkowej i niemowlęcej jest to, że starsze dzieci możemy fotografować w studio, na dworze albo we własnym domu – wybór należy tylko do nas.

Wykonane przez profesjonalnego fotografa i opracowane w programach zdjęcia można wykorzystać do przygotowania upominków dla rodziny – kalendarzy, ramek elektronicznych czy puzzli. Kalendarz na kolejny rok z 12 uroczymi fotografiami naszego maluszka na pewno ucieszy najbliższych gdy ofiarujemy go w prezencie świątecznym, a dziadkowie z przyjemnością będą popijać herbatkę z kubka ze zdjęciem naszego maluszka. Jeżeli nie mamy żadnego fajnego fotografa, jaki może wykonać dla nas piękne zdjęcia, wpiszmy „sesja niemowlęca Warszawa”. W sekundę otrzymamy wyniki wyszukiwania i będziemy mogli przeglądać galerie i portfolia fotografów z Warszawy i okolic.

Możemy także zadzwonić lub skierować maila do wybranych fotografów z informacją, że interesuje nas szczególnie sesja niemowlęca Warszawa jest ogromnym miastem z dużą ilością fotografów gotowych taką sesję umówić.

Jeżeli tematyka, która została zaprezentowana w tym artykule jest godna Twojej uwagi, to dodatkowo zobacz link w serwisie (https://www.tvk.pl/).

Wiele jest sprzyjających momentów, żeby zrobić dzieciom piękne zdjęcia. Bal karnawałowy czy inscenizacja w przedszkolu. Ale te pierwsze dni i miesiące życia to czas wręcz idealny. To także okres, kiedy maluchy rozwijają się najszybciej i zmieniają się najszybciej w całym życiu. Warto to odpowiednio wykorzystać.