Najnowsza linia butów marki Bartek już w sklepach

Dzieci szybko rosną, zwłaszcza w pierwszych latach swojego życia. Wszyscy rodzice wiedzą, iż powiązane jest to z licznymi wydatkami.
Od niedawna w sklepach obuwniczych pojawiła się nowa seria obuwia dziecięcego firmy Bartek.

inwestycja

Autor: Reserved
Źródło: Reserved
kolorowe bambusowe pieluszki

Autor: Corrie Barklimore
Źródło: http://www.flickr.com
Dziany dżentelmen

Autor: Digel
Źródło: Digel
Czy interesuje was co takiego nowego można znaleźć? Od razu informujemy, że nie jest to seria budżetowych butów, ponieważ cena najtańszych rozpoczyna się od dwustu złotych.

Jeżeli niniejszy tekst jest dla Ciebie ciekawy, sprawdź źródło a przeczytasz w tamtym miejscu podobne wiadomości. One także z pewnością będą dla Ciebie interesujące.

Zaś co w nich niezwykłe? Otóż buty dziecięce Bartek serii T potrafią wydłużać się dzięki zastosowaniu wyjątkowych wkładek i regulowanej ręcznie podeszwie zobacz buty dziecięce bartek. Droższa seria XX ma podeszwę, jaka samodzielnie się wydłuża. Wykorzystana technologia była nie tak dawno opatentowana przez markę Bartek, ale przyznała ona, że wzorowała się na technologiach wykorzystywanych w wojsku. Sama budowa podeszwy jest całkiem złożona, lecz nam wystarcza wiedza, iż są całkowicie nieprzesiąkalne oraz perfekcyjnie izolują przed warunkami pogodowymi. Górna część butów wykonana jest z tworzywa rozciągającego się, który samorzutnie dopasowuje się do kształtu stopy dziecka. Podeszwa zaprojektowana jest tak, iż wydłuża się o dziesięć do piętnastu mm, to jest nawet o dwa lub trzy rozmiary! Dla dziecka oznacza to znacząco większą wygodę podczas chodzenia, natomiast dla nas mimo wszystko zmniejszone wydatki.

Choć nie każde dziecko rośnie tak samo to jednak buty dziecięce Bartek nowych linii winny służyć nawet pare lat, o ile dziecko wcześniej ich nie zdewastuje buty dziecięce firmy Bartek.

Obuwie dla dzieci weszło na wyższy poziom, wraz z pojawieniem się nowej linii obuwia marki Bartek. Kto by stwierdził, iż możliwe jest stworzenie „rozszerzalne” obuwie?