Niezbędnik modnego mężczyzny

Wszelkiego typu dodatki są dopełnieniem męskiego wizerunku. Zaliczamy do nich krawaty, muchy, spinki do mankietów, paski, itp. Bardziej, niż o ich wygląd, wskazane jest zwracać uwagę na ich skład, tak, aby towarzyszyły nam długi czas. To prawda, moda męska zmienia się rzadziej, niż damska, w związku z tym dodatki z poprzedniego sezonu nie będą nigdy w złym guście. Mogą oznaczać dżentelmena podążającego krok za modą, byleby tylko były skromne i dostosowane do miejsca i okazji.

mężczyzna

Autor: ForElite.pl
Źródło: ForElite.pl
Nieodzownym dodatkiem do koszuli wizytowej jest krawat, który niejednokrotnie stanowi akcent manifestujący osobowość mężczyzny. Jest dodatkiem ponadczasowym nieuwzględniającym w zasadzie różne trendy i zmiany w świecie mody. Jak wiemy, nowy sezon niesie ze sobą zmiany we wzorach, kolorach i krojach krawatów, jednak moda (sprawdź ofertę Dortex Import-Export Bydgoszcz) często do nas wraca. Należy dlatego pokusić się o kilka dobrych jakościowo krawatów, gdyż będzie to inwestycja na długie lata. Dobra rada, krawat musi być zawsze o ton ciemniejszy od koszuli.

Koszule męskie eleganckie (), niby tak banalny element męskiej garderoby, również wymagają chwili uwagi przed udaniem się do sklepu.

Czy przeczytane tu wiadomości są atrakcyjne? Jeżeli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (http://www.wonia.pl/), która także z pewnością będzie nęcąca.

Wystarczy otworzyć szafę,by ujrzeć barwne i kupione pd wpływem impulsu wzory. O jakości koszuli mówi jakość włókien, zrezygnujmy zatem ze sztucznych, poliestrowych materiałów.

Żeby koszula nadawała charakteru mężczyźnie należy ją właściwie dobrać do sylwetki. Szczupli panowie mogą pozwolić sobie na koszule slim fit (), natomiast panowie o bardziej pokaźnych gabarytach powinni zwracać uwagę, by koszula nie była zbyt szeroka – odstający kołnierzyk

mężczyzna

Autor: Wola
Źródło: Wola

fatalnie wpłynie na wygląd krawata.

Kompletując oficjalny strój, przeważnie zapominamy o dopasowaniu właściwego paska do spodni. Najlepiej, by miał skromną, pozbawioną zdobień klamerkę. Obowiązkowo powinien mieć kolor identyczny, jak kolor butów, które planujemy założyć. Przy mniej oficjalnym stroju możemy pozwolić sobie na paski, z większymi klamrami. Kolor może celowo kontrastować z innymi częściami garderoby.

Ciekawe urozmaicenie stroju stanowią spinki do mankietów. To element, który podkreśla elegancką stylizację mężczyzny. Należy jedynie dobrać je do miejsca i okoliczności.