Niepodważalnie dobre buty dla twardych gości

Podobno mężczyznom wystarcza jedynie kilka par butów – sprawa nie do pojęcia dla każdej pani. Czasem zdarzają się wyjątki, mężczyźni z ilością butów, która nawet panie może przyprawić o zawrót głowy, ale to sprawa zupełnie wyjątkowa oraz spotykana niezwykle rzadko.

glany męskie

Autor: Centrum Kultury w Lublinie
Wyposażenie

Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Obuwie męskie, pomimo iż także dostępne w szerokim wyborze, nie jest aż tak zróżnicowane jak to dla pań, a przynajmniej większość panów tak sądzi, ponieważ nigdy nie wgłębiała się w ten temat. Czemu? Panowie w większości nie przywiązują tak dużego znaczenia do wyglądu, nie gonią za trendami, nie odczuwają potrzeby nabywania kolejnych par butów tylko dlatego, że są one prześliczne. Jednak na pewno można stwierdzić, iż jeżeli już coś kupują w obuwniczym, na przykład półbuty męskie, jakie na pewno muszą się znaleźć w każdej męskiej szafie, to z pewnością będzie najdroższy model (koniecznie musisz sprawdzić). Faceci wbrew pozorom są gadżeciarzami i uwielbiają markowe produkty, uważają, iż ich posiadanie podwyższa ich status. Więc kupują nowe buty nie za często, z reguły dopiero wtedy, gdy stare całkowicie się rozpadną, ale za to w trakcie kupowania szastają pieniędzmi, czego, z uwagi na to, jak rzadko są w obuwniczym, trudno im zabronić.
Buty takie jak półbuty bez wyjątków muszą znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny, bez względu na jego wiek, gustu, stylu czy też przynależności do jakiejkolwiek subkultury – często zdarzają się okazje, w czasie których zwyczajnie należy je założyć. Zaliczyć do nich można śluby, obronę magisterską, istotne uroczystości rodzinne i tak dalej.
Jednakże jest sporo typów obuwia, jakie, z uwagi na swoje specyficzne właściwości, goszczą jedynie w niektórych szafach (pełna oferta na ). Zaliczyć do nich można glany męskie – niezwykle charakterystyczne, noszone zwłaszcza przez młodych.