Niejeden rodzic jest świadom tego, że najistotniejsze zadanie naszego smyka to uczyć się, żeby za kilkanaście lat żyło mu się lepiej

Większość rodziców, którzy mają już dzisiaj potomstwo, pamiętają ciężkie czasy komunizmu. Z tego powodu dla swych brzdąców pragną innego życia.

Lekkostrawne święta

Autor: Dafi
Źródło: Dafi
ebook

Autor: bfishadow
Źródło: http://www.flickr.com
Edukacja jest istotna dla każdego, kto ma zamiar się rozwijać. Dzieci zazwyczaj nie zdają sobie z tego sprawy. Nie rozumieją, że przykładanie się i nauka popłacają. Nie rozumieją, że dzięki temu łatwiej będzie im w przyszłości znaleźć pracę. To zwykle rodzice muszą zadbać o to, aby ich latorośle mogły się rozwijać już od najmłodszych lat. Nie na darmo mówi się przecież, że czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał. Piękne w tym wszystkim jest to, że umysł szkraba jest niezwykle chłonny. Może on uczyć się przykładowo przez zabawę i wszystko zapamiętywać w szybkim tempie. Przez to powinniśmy posłać szkraba na angielski. Ten język przyda mu się zawsze — w podróżach oraz w pracy. Obecnie popularny staje się również chiński. Powinniśmy to również przemyśleć. Powinniśmy też uważnie obserwować nasze dziecko. Jeżeli na przykład przejawia zdolności matematyczne, to powinniśmy go posłać na kółko matematyczne.

Z przyjemnością zasugerujemy Ci podobny tego typu wpis. Jeżeli chcesz go zobaczyć, zobacz treść (http://www.protlumaczenia.eu/tlumacz-przysiegly-goleniow/), którą znajdziesz tutaj.

Jeżeli lubi zajmować się zwierzakami, to może trzeba pomyśleć o ekstra zajęciach z biologii. Nieistotne w sumie, kim zostanie nasza pociecha w dorosłym życiu — może weterynarzem czy astronautką.

Istotne, abyśmy wierzyli w swoje dziecko i stale je wspierali. Trzeba także inwestować w jego przeróżne pomysły i zajęcia. Dajmy mu spróbować różnych rzeczy, nawet gdyby z niektórych miało później zrezygnować.