Najzdrowsza ochrona i dodatkowo pielęgnacja włosów – przekrój poprzez artykuły Kerastase.

Gabinety fryzjerskie cieszą się raz po raz większą renomą, nie trudno więc dostrzec że powstają w mgnieniu oka. Uprzednio przeznaczone szczególnie dla płci żeńskiej, teraz oblegane też przez mężczyzn. Niektórzy mówią, że włosy to poniekąd wizytówka człowieka. Jeśli potrafisz o nie odpowiednio zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie wyraźnie się powiększa.

dowiedź się więcej na polecanej stronie

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to firma zajmująca się produkcją wykwintnych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu wyrobów międzynarodowej jednostki dominującej, czyli L’Oreal. Produkty sprzedawane są tylko bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozprowadzane lub poprzez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, które wypuścił na rynek producent dotyczą innego rodzaju włosów i zapewniają inną pielęgnację. Znaleźć można m.in.: krystaliczny poblask i lekkość włosów, asekuracja przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzbogacanie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego typu włosów, ochrona barwy i blasku, zintensyfikowanie gęstości włosów, pielęgnacja dla panów, a także serum aktywizujące przyrost mocnych włosów. Kerastase sugeruje program przedzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja i teksturyzacja – dodatkowe informacje na stronie . Trzy proste gesty rytuału, stosowane podczas pielęgnacji w salonie, jesteśmy w stanie kontynuować w domu. Kąpiel -to główny etap rytuału. Wyrafinowanej konsystencji o uszlachetnionym zapachu, zaadaptowanej do natury włosów oraz skóry głowy, towarzyszy masaż głowy, który rozbudza zmysły.


Pielęgnacja – tylko funkcjonalna i ukierunkowana. Przemiana wyczuwalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują witalność i doskonały wygląd. Ostatnim etapem będzie teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający opłukiwania. Oferuje działającą ochronę i nieprawdopodobny blask.więcej znajdziesz w tekście (http://maleckamakeup.pl/)Przygotowuje włosy do stylizacji. Kerastase ma także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, ściśle wybierając, zamówisz wszelkie potrzebne towary, by zapewnić swoim włosom pomocną opiekę.

Kosmetyków do oczyszczania włosów jest cała masa. Pamiętaj mimo to – aby mieć zupełną pewność, że twoje włosy otrzymają to na co zasługują, wybieraj kosmetyki (sklep z kosmetykami z morza martwego) rekomendowane przez salony fryzjerskie, które na tych produktach pracują cały czas.