Najciekawsza zabawka dla chłopca? Oczywiście auta Hot Wheels

Czy jest na świecie młody mężczyzna, który w prywatnych zbiorach zabawek nigdy nie miał choć jednego resoraka marki Hot Wheels? Z pewnością z trudem nam przyjdzie odnalezienie takiego delikwenta. Te niewielkie ”cztery kółka”, już prawie pięćdziesiąt lat temu opanowały dziecięcy świat. Cudownie kolorowe, namawiają do zakupu małych rajdowców.

Zabawki Hot Wheels

Autor: Hazwan Norizan
Źródło: http://www.flickr.com

Nasi milusińscy lubią rywalizację, więc z wielką frajdą zapewniają sobie małą dawkę adrenaliny czego wynikiem są wyścigi samochodowe. Aby doznania okazały się bardziej emocjonujące, marka która produkuje zabawki Hot Wheels proponuje swoim małym klientom specjalne tory, dzięki którym autka mkną jak szalone. Wielkim sukcesem firmy są oszałamiające modele z dinozaurem, wężem albo ośmiornicą.

Samochodzik Hot Wheels

Autor: Peter Zoon
Źródło: http://www.flickr.com

Nowością jednak, są tory które można zamontować do ściany, przy czym dano nam sposobność demontażu bez uszkodzenia jej. Ich wielkim plusem jest kompatybilność zatem z łatwością połączymy je z innymi torami Hot Wheels, dzięki czemu zbudujemy jeszcze większe i ciekawsze konstrukcje.

Nie bój się, że informacji na omawiany wątek nie odnajdziesz, gdyż są tu. Wystarczy wejść na serwis www, który znajduje się pod linkiem.

W dzisiejszym świecie każdy młody miłośnik rajdów może posiadać swój prywatny tor wyścigowy i przezwyciężać wszelkie prawa grawitacji. Dzięki swym małym rozmiarom, autka dotrzymują towarzystwa maluchom wszędzie i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, w czasie spaceru, w murach szkoły i w… wodzie . Albowiem dzięki ciepłej i zimnej wodzie pojazdy poddawane są transformacji i potrafią zmienić kolor.

Czy istotna witryna (http://dywanydoprzedszkola.pl/pl/c/Wykladziny/83) sprosta Twoim oczekiwaniom? Mam nadzieję, że tak. Tam również oczekują na Ciebie ciekawe artykuły. Zachęcam!

Kolory dokonują zmiany od odcieni ciepłych po zimne. Oczywistym jest, iż każdy model harmonizuje z torami. Pokuśmy się o połączenie obu tych funkcji i nabycie toru myjni, gdzie bąbelki umyją i przemalują autko na jeden z proponowanych, ekstrawaganckich kolorów

.

Jednak to nie tylko zabawki dla dzieci . To także wielka atrakcja dla ich nieco starszych kolekcjonerów, tudzież dla panów z zasobniejszym portfelem, gdyż jest na świecie model wykonany przez pewnego jubilera którego wartość wynosi 140.000 dolarów! Co roku najznamienitsi projektanci projektują nowe kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest gigantyczny więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb i oczekiwań.