Na jakie lekcje stawia niepubliczna szkoła podstawowa?

Dzisiejszy świat pędzi do przodu. Niezwykle ważne jest uzyskanie umiejętności dopasowania się do nieustannie zmieniających się wymagań, jakie stawiane są przez rzeczywistość. Aby uzyskać to wszystko, potomstwo powinno posiadać warunki do rozwijania się, a w procesie edukacji powinno posiadać pomoc od nauczycieli.

niepubliczna szkoła podstawowa

Autor: Picturepest
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z głównych celów, jakie ma niepubliczna szkoła podstawowa jest skuteczna nauka obcych języków. Głównym językiem jest język tanie tłumaczenia już od zerówki szkoły podstawowej. W II klasie, będzie wprowadzony jeszcze język francuski i hiszpański. Niezwykle ważna w nauce języka jest komunikacja w języku obcym, a nie wyłącznie jego bierna nauka. W czasie jakichkolwiek zajęć, dzieci opanowują język obcy poprzez systematyczny kontakt z native speakerem. Szkoła taka powstała w odpowiedzi na zapotrzebowania rodziców. Niepubliczna szkoła podstawowa ma klasy liczące 15 uczniów, dzięki czemu dzieci posiadają zapewnioną naukę w wygodnych uwarunkowaniach.
moda flickr

Autor: Łukasz Dunikowski
Źródło: http://www.flickr.com/
W szkole przeprowadzane są lekcje wychowania fizycznego w doskonale wyposażonych halach ze sprzętem sportowym i na pływalni. Idealne warunki w sportowej przestrzeni powodują, że dzieci czerpią satysfakcję z aktywności fizycznej i dają podstawy do zdrowego stylu życia kiedyś. Każdy uczeń ma swoją szafkę, co usuwa problem ciężkiego tornistra. Zezwalają te szafki zostawiać w szkole pomoce naukowe, jakich nie trzeba zabierać codziennie do domu. Aż do godz. 18 wychowankowie mogą spędzać czas w Świetlicy Edukacyjnej, jaka zapewnia uczniom bezpieczną formę na spędzanie czasu po lekcjach.

Wszystkie aktywności realizowane w świetlicy są wliczone do czesnego. Wiele z tych zajęć daje możliwość pogłębiania wiedzy zdobytą w czasie lekcji. Na świetlicy czas jest podzielony na odrabianie lekcji oraz czynny relaks.