Miękkie, kolorowe ręczniki dla dzieci

Tuż po porodzie kobiece ciało jest dalekie od ideału. Minie jeszcze nieco czasu, zanim powróci do dawnej formy, ale na aktywność fizyczną, np. wizytę na basenie możemy sobie pozwolić już parę tygodni po porodzie. Z jakiego powodu nie powiązać relaksu z aktywnością fizyczną i nie pójść na basen razem z dzieckiem?

basen

Autor: AForestFrolic
Źródło: http://www.flickr.com

Na pływalnię można zabrać już paromiesięczne dziecko, które jest zdrowe, prawidłowo się rozwija i stabilnie trzyma główkę. Harce na basenie mogą być ekscytującą przygodą, zarówno dla opiekunów jak i mniejszych amatorów kąpieli. Niemowlęta czują się bardzo dobrze w wodzie, a kąpiel w basenie pomaga im rozwijać coraz to nowe umiejętności. Cóż, pierwsza wizyta na basenie może być trochę stresująca dla rodzica, toteż właściwe przygotowanie do wyprawy to kwestia ważna szczególnie. Jakie artykuły dla dzieci powinniśmy spakować na basen? Najważniejsze: dobry humor i dużo uśmiechu. Są takie elementy, bez których pielęgnacja malucha obejść się nie może. O czym mowa? O miękkich, ciepłych, przyjemnych w dotyku ręcznikach. Ręczniki kąpielowe na to ogromny wybór wzorów i kolorów! Zwróćmy uwagę na ręczniki z kapturkiem, które dobrze chronią przed zimnem także główkę dziecka. Dobrze pełnią swą funkcję zwłaszcza w przypadku dzieci o dłuższych czuprynach i umożliwiają ich błyskawiczne wytarcie z wody.

Basen

Autor: eu –
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie do innych ręczników dziecięcych, muszą być wykonane z materiału, który dobrze absorbuje wilgoć i potrafi zatrzymać ciepło. Na rynku czeka na nas wiele tego typu ręczniczków, w wesołych kolorach i wzorach, które dodatkowo umilą czas maluchowi. Wycieranie ciepłym, miękkim ręcznikiem będzie miłym akcentem na zakończenie kąpieli – ochroni dziecko przed zimnem oraz pozwoli na zręczne osuszenie delikatnej skóry malucha.

Nakłaniamy Cię do przejrzenia nowego wpisu na ten temat – w nim wyszukasz ważne treści. Zatem idź do serwisu rehabilitacja barku wrocław i ciesz się nimi.

Pływalnie wymagają od rodziców zakładania ich dzieciom pieluch, stworzonych właśnie z myślą o zabawach w wodzie. Takie pieluszki, dzięki unikalnemu wkładowi chłonącemu nie pęcznieją, natomiast ich niezwykła budowa oraz specjalne materiały zapobiegają zniszczeniu.

Jeżeli interesuje Cię przedstawiony temat, odszukaj więcej (http://varsovia.edu.pl/kontakt/) informacji na taki wątek, które będą niezwykle zajmujące i zapewne wciągną Cię zupełnie.

Bo przecież wizyta na basenie powinna być jedynie rozkoszną zabawą! Autor: Fiorino.