Mężczyzna jaki jest każdy może zobaczyć. Ale czy na pewno? Zmień zdanie i zacznij dbać o siebie.

Jest kilka wydarzeń każdego roku, które wręcz proszą się, żeby zrobić się na bóstwo. Właściwie to mamy na myśli kobiety, ponieważ faceci przeważnie nie posiadają tego typu pragnień. Ale są też mężczyźni, którzy podobnie, jak kobiety myślą nad takimi sprawami. Weźmy na przykład taki rodzaj mężczyzny, jak Christiano Ronaldo, w sumie on w każdym meczu wygląda prawie idealnie. Opalone ciało, ułożone włosy, postawa i parę innych drobiazgów o które na pewno dba, a jakie wpływają na całokształt. Czy to normalne czy trochę przesadne?

To zachowanie wielu rozśmiesza, ale czy powinniśmy się z tego śmiać? Czy to źle, że facet również pragnie wyglądać po prostu ładnie. No tak, zaraz odezwą się głosy, iż co po niektórzy z tą „fajnością” przesadzają, iż powinni korzystać z najlepszej suszarki do włosów (dostępna na , a brylantyna do włosów to już naprawdę przesada. Nic bardziej błędnego. Niech każdy będzie tym kim chce być (zerknij na brylantynę do włosów).

Nie powinniśmy narzucać jednego modelu faceta czy kobiety każdemu facetowi oraz każdej kobiecie.

brylantyna do włosów

Autor: Fotolia.com
Źródło: Fotolia.com

To tak jakby ktoś sobie ustalił, iż w dzisiejszym dniu ubieramy się na czerwono, a w następnych dniach na zielono. Na nasze nieszczęście, w wielu państwach, również u nas pokutuje twierdzenie, iż tego typu człowiek ma nierówno pod sufitem, lub ma odmienną od ogółu orientację seksualną.

Jeśli po zapoznaniu się z tym tekstem myślisz, że warto jest szerzej poznać ten temat, to dodatkowo zerknij tutaj drewniane modele do składania.

A jak nawet tak, to co? Czy jest coś w tym obraźliwego, przecież niech sobie robi w sypialni to, co chce, czyż nie? W naszym kraju mamy jednakowoż dodatkowy kłopot, ponieważ wielu polityków dołącza się do tego chóru mówiąc jednym głosem z ludźmi, którzy wszystkich preferowaliby sobie podporządkować. Dość uwagi są wręcz chamskie i nie w porządku. Niemożliwie jednak zatrzymać spiralę takiej nienawiści, gdyż jak ktoś krzyknie A to zawsze słychać B… Co w tego typu momencie czuje taki mężczyzna, który lubi o siebie zadbać? Że zapewne nie jest za bardzo męski, że tak naprawdę to żaden facet, bo „stroi się jak baba”, gdyż pewnie to gej i tak dalej.

Niestety, nie jedynie od niego jest zależne, czy machnie po prostu na to ręką, czy będzie się bał tak dalej funkcjonować. Bo jeśli słyszy za sobą przezwiska, jeśli ktoś go nastraszył, spoglądał krzywo, a w telewizji słyszy polityków pewnej frakcji, którzy najchętniej ustawiliby wszystkich do jedynego i akceptowalnego przez nich pionu, to może się naprawdę obawiać własnego sposobu bycia. Co wtedy robi? Wraca do „normalności”, staje się taki jak pozostali, ale chociaż na zewnątrz pasuje do wszystkich „normalnych”, to czy wewnątrz jest to inny człowiek?