Lordsy, czyli jakie obuwie każda pani powinna posiadać w swojej szafie

Kobiety lubią ubierać się, nabywać nowe ciuchy, a zwłaszcza buty. Wiele z nich mają nawet duże szafy, w których wszyściutkie półki mieszczą kolejne pary butów. Niektóre duże gwiazdy oraz celebrytki mają podobno setki par obuwia. Istotne jest jednak, ażeby nabywając obuwie nie patrzeć tylko na to jak wyglądają, lecz i wygodę. Nikt chyba nie wyobraża sobie biegania w niewygodnych butach, jakie po kilkudziesięciu metrach porania stopy a nawet narażą na skręcenia albo groźniejsze kontuzje.

Naturalnie nikt nie zmusza nas do nabywania wielu i następnych par butów i posiadania wielkiej szafy pełnej par butów, jednakże mało z nas wyobraża sobie, żeby nie mieć w szafce chociaż paru par obuwia, najlepiej takiego, jakie byłoby dopasowane do wszystkich pór roku i przeróżnych warunków atmosferycznych – czytaj więcej o Pantofelek24.

Z tej przyczyny świetnie jest w lecie posiadać jakieś wygodne buty sportowe, sandałki a na plażę wkładać klapki, natomiast w zimie włożyć na nogi coś cieplejszego, tak, ażeby nawet w wypadku pogorszenia się pogody, kiedy temperatura opada poniżej zera, być przygotowanym na tego typu ewentualność.

Jak już wspomniałem, w doborze butów i ich różnorodności dominują niewiasty, które uwielbiają mieć w swojej garderobie kilkanaście, a jeśli miejsce na to pozwoli, to nawet kilkadziesiąt par obuwia – dowiedz się więcej. Filozofia, pomagająca w gromadzeniu obuwia i nabywaniu nowych par obuwia, najczęściej polega na tym, iż są one dokupywane na ważne uroczystości i zwykle brakuje pani obuwia, które będą dopasowane do nowiutkiej kreacji. Przecież nie można do wspaniałej, czarnej wieczorowej sukienki zakładać szpilek, które w jakiś sposób nie będą harmonizowały z całością.

buty

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com

Dochodzi do tego również kilkanaście par kupionych dzięki niebywałej wyprzedaży sezonowej! I tak na przykład wracając z pracy i przy okazji robiąc zakupy, możemy napotkać na przykładowo bardzo ładne lordsy, których dużym plusem okaże się zaskakująco niska cena. Aż żal nie skorzystać z takiej okazji!

Lordsy można zakładać wiosną, w lecie bądź jesienią, lecz są przecież buty, jakie sprawdzą się jedynie w danej porze roku. I tak przykładowo większość pań nie wyobraża sobie ciepłych, letnich dni bez zaopatrzenia się w wygodne oraz eleganckie espadryle a na plaży dobrze chodzić w japonkach lub delikatnych sandałkach.

To obuwie letnie, niemniej trzeba oczywiście również doliczyć do tej kolekcji buty przeznaczone na chłodniejsze bądź zimowe dni. W przypadku śnieżnych i zimowych dni oraz niskich temperatur, na samym szczycie wygody i komfortu są buty typu emu.

Spodobał Ci się nasz wpis? Wejdź więc do nowego posta i sprawdź jakie dodatkowe źródło (https://www.arapneumatik.pl/k-26-zawory-rozdzielajace-pneumatyczne-parker) stało się naszą motywacją. Fajnej lektury!

Są one ciepłe oraz gwarantują dobre ogrzanie stóp, nawet w bardzo niskich temperaturach. Do tego można dołączyć jeszcze kilka par kozaków, zarówno tych niskich jak i również wysokich, a też eleganckie botki. Tak wyposażona szafa umożliwi każdej kobiecie czuć się stylowo a zarazem pięknie w każdej porze roku.