Labioplastyka we Wrocławiu, operacja plastyczna pochwy

Wszystkie kobiety chcą wyglądać olśniewająco. Marzymy o tym, by ukochany był najszczęśliwszy na świecie będąc z nami. Jednak każda z kobiet ma też mnóstwo kompleksów. Niektóre twierdzą, że mają za mały biust, niektóre twierdzą, że mają zbyt masywne uda, a część uważa, że musi poprawić wygląd swych warg sromowych. W ginekologii labioplastyka Wrocław jest coraz bardziej popularnym zabiegiem. Niebawem pewnie będzie niemal tak powszechna jak powiększanie sobie ust czy przedłużanie rzęs.

ginekologia

Źródło: http://www.estetyka-intymna.pl/
Jeśli kobieta zauważy, że jej wargi sromowe są niesymetryczne i nie podoba jej się to jak wyglądają to może pójść do kliniki ginekologicznej żeby dostać odpowiedź czy tylko jej się wydaje, czy faktycznie tak się dzieje. Jeżeli pacjentka nie jest po prostu przewrażliwiona na swoim punkcie, to na pewno zostaniemy umówione na taki zabieg.

Jeśli masz chęć odkryć więcej na opisywany temat, kliknij na odsyłacz do wpisu (http://smartbodytrainer.pl/oferta/) – informacje w tym miejscu zawarte są niezwykle interesujące.

Labioplastyka pozwala na zmniejszenie i zwiększenie warg sromowych zależnie od ich wyglądu – labioplastyka Wrocław.

W końcu ten zabieg nie jest już uważany za fanaberię, kobiety mają prawo do tego by czuć się dobrze w swoim ciele i jeżeli zabieg związany ze zmianą wielkości warg sromowych ma je w tym wesprzeć, to, czemu nie mają do niego podejść. Oczywiście należy zastosować się do konkretnych zasad przed zabiegiem i mieć na uwadze, że przez kilka dni po zabiegu nie będziemy mogły zwyczajnie usiąść, a przez dwa tygodnie nie będzie można uprawiać seksu. Wiadomo, że, co do wszystkich wytycznych to dowiemy się wszystkiego na miejscu, w czasie konsultacji możliwość przeprowadzenia zabiegu.

operacja

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Operacja plastyczna pochwy

Każdy posiada inny pomysł na siebie, ale bywa, że niedoskonałości naszego ciała uniemożliwiają nam normalne funkcjonowanie. Nie będą w stanie pojąć tego jednak osoby niemające takich samych problemów. Ostatnio coraz bardziej popularna staje się operacja plastyczna pochwy – więcej informacji. Najczęstszym zabiegiem jest w takiej sytuacji wyrównanie wielkości warg sromowych, czyli labioplastyka. Nie każdej kobiecie taki zabieg jest niezbędny, ale jest pewna grupa kobiet, które takiego zabiegu potrzebują i tylko dzięki labioplastyce będą faktycznie czuć się pewnie i kobieco. Kobiety po takiej operacji i po odczekaniu odpowiedniego czasu po operacji, zmieniają podejście do seksu. Ich życie seksualne zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, na lepsze, bo nie są już skrępowane tym, że ich wargi sromowe dziwnie wyglądają.