Kreacje na jesień

Nadchodząca jesień znaczy, że trzeba zacząć wyciągać z otchłani szafy grube ubrania. Najprawdopodobniej duża część z nich jednak nie pasuje do noszenia w tym roku – po prostu nie jest kompatybilna z aktualnymi trendami. Najlepsza pora zatem wyjść na przebieżkę po butikach, by zakupić nowe ciuchy na jesienne chłody. Na szczęście nie trzeba kupować wielu ciuchów, bo w trwającym roku do łask powróciła pewna ponadczasowa klasyka, którą pewnie każdy przechowuje gdzieś na dole szafy.

Co jest teraz na topie? Co wdziewać, by uważać się za osobę z gustem? Namawiamy do przeczytania tego tekstu.

Tej jesieni modny będzie stary dobry prochowiec. Taki płaszcz bez wątpienia kojarzy się z produckcjami kryminalnymi z minionych lat. Prochowiec stał się tą drogą symbolem stylu, nieodzownym ubiorem mężczyzny, który chce prezentować się z klasą. Co interesujące, taki płaszcz mogą nosić także panie – na paniach prezentuje się on równie elegancko, co na panach.

Dla pań tej jesieni zaleca się najmodniejsze białe szpilki. Takie obuwie jest ładne, lecz wykazuje pewien minus – można je łatwo pobrudzić. Jesień w naszym kraju odznacza się wyjątkowo paskudną aurą, normą są śniegi, więc białe szpilki (sprawdź tutaj sexowne kozaki) warto wdziewać tylko na niektóre okazji. Dobrze je nosić w domach, z daleka od listopadowej zgnilizny. Ponadczasową klasyką są buty Adidas (zobacz: ). Warto zobaczyć jesienną ofertę tej niemieckiej firmy – można napotkać na naprawdę stylowe egzemplarze, które będą fantastycznie korespondować z każdym ubiorem. Cała oferta mody jest tu: polecane ubrania męskie.

Jeśli szukasz głębszych wiadomości na temat ubrań, które są trendy w tym sezonie, możesz zajrzeć do sprzedawanych w kioskach periodyków modowych. Jeśli nie chcesz przeznaczać gotówki na modowe miesięczniki, możesz poszukać wskazówek modowych na jednym z wielu serwisów internetowych, na których publikowane są porady od najlepszych trend-setterów. Zamieszczane tam propozycje ubiorów są tak samo dobre jak te oferowane w znanych pismach modowych.