Kilka sprawdzonych sposobów profesjonalnego wydłużania włosów

Włosy nierzadko są cienkie, a w dodatku nie chcą urosnąć. Chociaż stosujemy przeróżne odżywki, maski czy wcierki, nic nie może nam pomóc. Jeśli jednak bardzo chcemy posiadać długie i grube włosy, warto zastanowić się nad ich przedłużeniem.

sposoby przedłużania włosów

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Co stanie się naszą ostatnią deską ratunku? Oto sprawdzone sposoby przedłużania włosów!
rozwód

Autor: siti fatimah
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od przyjrzenia się z najłatwiejszymi sposobami, które wykonuje się samodzielnie. Jeżeli mamy ochotę na diametralną zmianę, ale jedynie na krótki czas, warto zainwestować w perukę! Chociaż wydaje się to banalne, jest to idealne rozstrzygnięcie do szybkiej i krótkotrwałej zmiany. Kolejnym sposobem są włosy na tzw. klipsy. Należy oddzielić pasma i zaczepić je na własnych włosach. Metoda jest bardzo nieinwazyjna, a doczepiane włosy możemy ściągnąć, kiedy tylko mamy ochotę. Jeżeli jednak jesteśmy zdecydowani na wydłużenie włosów na dłuższy czas, warto wybrać się do salonu fryzjerskiego. Jedna z najlepiej ocenianych metod wydłużania włosów to metoda keratynowa. Pasemka włosów mają łuski na końcówkach, a dzięki nim i wysokiej temperaturze przyczepia się sztuczne pasemka z własnymi włosami.

Jeżeli masz życzenie poczytać większą porcję publikacji na rozpatrywany tu temat, to bardzo zalecam to omówienie (https://sklep.wzso.pl/produkty/ortezy/ortezy-stawu-lokciowego,2,10777) – kliknij oraz sprawdź, czy wpadła Ci w oko.

Chociaż może się zdawać, że temperatura jest wysoka, należy zdać sobie sprawę, że używając prostownicy lub używając lokówki stosujemy wyższą temperaturę. Fryzurę przedłużamy na czas do trzech miesięcy. Kolejna metoda nazywana jest japońską. Pasma zaczepiane są za pomocą warkoczyków na gumeczkach. To kolejna metoda mało inwazyjna. Minusem jest fakt, iż włosy trzymają się do ok. 1 miesiąca. Innowacyjną metodą jest przedłużanie laserowe. Materiał jest niezwykle delikatny, w związku z czym przyczepione pasma są prawie niewidoczne. Włosy można farbować, a także prostować czy kręcić. Przede wszystkim metoda jest długotrwała, wytrzymuje nawet to sześciu miesięcy.

Spływy kajakowe Święta

Autor: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl
Włosy można przedłużyć zarówno samodzielnie, jak i w salonie fryzjerskim.

Istnieją przeróżne sposoby przedłużania włosów, każdy znajdzie coś dla siebie. Należy po prostu wybrać idealną dla nas metodę i cieszyć się z wymarzonej fryzury. Doczepiane pasma sprawią, że włosy będą gęste i wybranej długości. Wśród pięciu wymienionych sposobów zapewne odnajdziemy odpowiednią.