Kilka słów o galanterii skórzanej.

Odzież oraz dodatki ze skóry posiadają swoich zwolenników na całym świecie. Spowodowane jest to niezwykłymi właściwościami wyrobów skórzanych, których żaden inny materiał nie posiada. W przeciwieństwie do elementów skóropodobnych czy sztucznych materiałów, skóra może oddychać i dostaje się do niej powietrze, jest to bardzo ważne do zachowania odpowiedniej temperatury i odpowiedniej termoregulacji. Możemy nie martwić się o przepocenie w takich elementach garderoby czy przegrzanie.

Czym cechuje się skóra dobrej jakości?

Ubrania lub skórzane dodatki pozyskane ze skór zwierząt gospodarskich czy dzikich nie są sobie równe. Te niskogatunkowe lub do produkcji których użyto skór zwierząt starszych mogą parcieć lub szybko się wycierać. Złe ich zakonserwowanie także za skutkuje szybkim niszczeniem, drażniącym, chemicznym zapachem oraz brakiem elastyczności.

Produkt Wittchen– co może zaoferować konsumentom?
Polska spółka akcyjna produkująca galanterię skórzaną założona została w roku 1990 i odniosła niesłychany sukces, na rynku lokalnym a także światowym. Sklep Wittchen jest najczęściej odwiedzanym sklepem z galanterią skórzaną przez wybrednych i gustujących w wysokiej jakości produktach konsumentów. Znajdują się z każdym linie płaszczy, kurtek i odzieży wierzchniej, a także stylowe wyroby takie jak torby wittchen, paski i portmonetki.

Idealny prezent dla kobiet z klasą.
Gdy pragniemy sprawić radość naszej ukochanej czy mamie, to na pewno skórzany dodatek będzie doskonałym wyborem. Torebki Wittchen przydadzą się każdej kobiecie, są one nie tylko pakowne i poręczne, ale zachwycają swoim wyglądem i starannością wykonania. Pomimo ich niemałej ceny możemy być pewni, że, warte są każdych pieniędzy i nie zniszczą się szybko. Z wyjątkiem toreb Wittchen marka produkuje również portfele, rękawiczki oraz teczki.

Produkty skórzane cechują się właściwościami, które znane są on stuleci. Stanowią ochronę od mrozu, deszczu i urazów, są wytrzymałe a zarazem delikatne. Dzisiejsze materiały ze skóry wytworzone zgodnie z najnowszymi technologiami dzięki czemu, noszenie takich ubrań to najprawdziwsza rozkosz a także prestiż. lub – odwiedź stronę