Kiedyś jedyne czym mogły bawić się maluchy, to zabawki zrobione własnoręcznie przez mamę – obecnie możemy kupić dziecku ładny świat kolorów oraz dźwięków

Dawno temu dzieci nie miały tak dużych szans rozwoju jak dzisiaj. Posiadały zaledwie jedną gałgankową lalę lub metalowe autko i wraz z tym kończył się ich stan posiadania.

Dziś, dzięki światowej integracji, mamy możliwość kupić maleństwu zabawki z każdego kontynentu. Nie możemy jednakże przeholować w ilości prezentów.

Zainteresował Cię ten artykuł? Wejdź na pełen tekst (http://www.varsovia.edu.pl/prywatna-szkola-podstawowa/), a przeczytasz więcej informacji na ten temat, które na pewno Cię zafascynują.

Korzystniej jest dać mniej, a z głową.

furby

Autor: Fly My Butterfly
Małe dzieci lubią budować różne przedmioty, które są przedstawieniem tego, co podpowiada im umysł. Do tworzenia świetnie nada się ciastolina przedsiębiorstwa Play-Doh (zabawka Play-Doh). Różne barwy pozwolą dziecku stworzyć swój własny i czarodziejski świat. Firma Play-Doh sprzedaje zabawki zupełnie bezpieczne dla zdrowia dziecka, o czym świadczą wszystkie posiadane certyfikaty.
Piękny świat (Furby) również rozkocha w sobie niejedno dziecko. Ta interaktywna zabawka śpiewa, chodzi i nawet mówi w obcych językach. Można ją przytulać i chodzić z nią na spacery. Furby stanie się prędko pupilem całej naszej rodziny. Kolor zabawki będzie uzależniona od wyboru naszego szkraba. Odcienie zabawki są tak fantazyjne, że od ilości opcji świat zawiruje nam przed oczyma.
Nie zapominajmy, aby wybierać dla naszego dziecka tylko wartościowe zabawki, które będą poszerzać jego horyzonty oraz pozwolą mu się dobrze rozwijać.

Sprawdzajmy czy konkretna zabawka ma unijne certyfikaty bezpieczeństwa i czy jest odpowiednia do wieku naszej latorośli. bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój są najważniejsze.