Kiedy zmieniamy wygląd dobrze jest zadbać o sprawdzone kosmetyki, zarówno te do kolorowania włosów, jak i te do ich pielęgnacji

Wiele kobiet nierzadko rozmyśla o całkowitej zmianie wizerunku. Kiedy koloryzujemy włosy lub nakładamy sobie nowy makijaż możemy poczuć się niemal tak, jakbyśmy stali się nową osobą. Nic dziwnego, iż czasami dobrze jest kupić szampon koloryzujący czy nowe tusze i zrobić coś nieoczekiwanego.
Seria Loreal Preference to niesłychanie spopularyzowane farby do włosów.

Jeśli panie są zainteresowane zmianą Koloru, to będą miały wyjątkowo duży wybór – od bardzo jasnego blond, przez zupełnie eksperymentalne barwy, aż po zupełnie ciemne. Z kolei kolekcja Casting Creme Gloss umożliwia koloryzację bez używania amoniaku i także oferuje bardzo dużo możliwości. Jeśli już dobierzemy odpowiedni kolor, który idealnie będzie do nas pasował, przykładowo Loreal Preference Deep Purple Pearl, dobrym pomysłem będzie zakupienie nowych specyfików do makijażu. Nowa baza pod makijaż, nietypowe tusze oraz różnokolorowe cienie – musimy dobrać to wszystko pod nową barwę włosów. Warto również nabyć dobry szampon, który będzie pielęgnował nasze włosy. Świetnym wyborem będzie sprawdzona krajowa marka Fitomed.
Levi
Dobranie właściwej farby do włosów z reguły nie jest łatwe. Kolekcja Casting Creme Gloss posiada tak wiele kolorów, że trudno będzie wybrać idealny produkt. Lepiej zatem porządnie się zastanowić. Warto także obejrzeć w Necie zdjęcia modelek po koloryzacji przykładowo farbą Loreal Preference i przekonać się, czy pasuje nam taki kolor. Z kolei nowa baza pod makijaż (dr pen – permanent24.pl) z pewnością nie przysporzy nam tak dużo problemów, inaczej będzie za to z kolorami cieni, które powinny być dopasowane do nowego koloru włosów – zdecydowanie więcej znajdziesz na www. Nie zapominajmy także o pielęgnacji cery oraz włosów, do czego idealnie nadadzą się kosmetyki firmy Fitomed stworzone z organicznych składników.

Nieistotne więc jaką farbę do włosów dobierzemy. Może to być awangardowy kolor z serii Loreal Preference, który spowoduje, iż będziemy wyróżniać się na ulicy. Możemy też wybrać coś bardziej tradycyjnego, na ten przykład naturalny brąz Casting Creme Gloss – .

Trzeba jednak pamiętać, że należy odpowiednio wybrać nowe kosmetyki do twarzy, aby baza pod makijaż permanentny (kliknij tutaj) oraz cienie do powiek pasowały do naszego nowego wizerunku.
Najlepsze jest to, że jeżeli nowy wygląd nam się znudzi, to po jakimś czasie możemy go zamienić na kompletnie inny.