W jakim celu wybrać się do logopedy

Czy też odnosisz odczucie, że wielu naszych polityków powinno zaliczyć chociaż kilka wizyt u logopedy? Ich dykcja, jąkanie się, bełkot, rozmyte mówienie, wtrącenia, kłapanie to najlepszy dowód, iż część klasy politycznej to nie jest istotnie najwyższa klasa, jeśli idzie o prezencję słowną. Co jeszcze denerwuje?

rankinglekarzy
Nieznajomość przynajmniej jednego języka obcego to kompromitacja przeważającej większości naszych polityków. Często taki wątek wraca przy okazji, eurowyborów, kiedy przepytywani politycy, przyszli europosłowie umieją oznajmić w obcym języku co najprędzej, jak mają na imię, kim są i gdzie żyją. wszystkie te wypowiedzi okraszone cudownym wschodnim akcentem. Tymczasem, gracz polityczny i nieważne czy krajowy czy europejski (choć ten drugi obowiązkowo!) musi mówić po angielsku.

Czy musisz odnaleźć zbliżony tekst? Jeśli tak, to śmiało kliknij ten odsyłacz i zerknij na witrynę, która zapewne również przypadnie Ci do gustu!

Jako osoba na poziomie, reprezentant wielu osób, które na niego oddały głos musi odznaczać się tą obecnie, powszechną umiejętnością (sprawdź logopedę z krakowa).

nieistotne, czy wybraniec narodu jest z północy czy z południa, z Wielkopolski czy Mazowsza, Krakowa czy z Gdańska – arogancje ma ukryte w genach. Nie wiem, czy wynika to z naszej wieśniaczej tradycji czy może świat polityki tak „psuje” każdego człowieka, lecz istnieją politycy, którzy bez ceregieli rywalizują w konkurencji, kto mocniej urazi, kto mocniej przywali, kto stworzy nowy skrót myślowy na przeciwnika politycznego.

Polityk, to powinno pobrzmiewać dumnie. Niestety, tak nie jest i nie będzie tak długo jak wielu naszych polityków będzie, mówiąc potocznie, pajacować wariata. Co przez to pojmujemy? przedziwne działania, kpina z uroczystego charakteru zajmowanego stanowiska, przygłupie wypowiedzi (często na tematy, o których dany poseł nie ma zielonego pojęcia). To są konsekwencje pajacowania, dziwnej przypadłości człowieka ogarniętego tępotą.

I na koniec, szkoda gadać, lecz nasi przedstawiciele przy tych wszystkich słabostkach i nielicznych przymiotach stoją w miejscu i jedynie kilku z nich promuje swój rozwój intelektualny. Reszta chyba twierdzi, że ma już jakąś końcową wiedzę, jaka zwalnia ich z rozwoju i doskonalenia.

Źródło: www.rankinglekarzy.pl