Jonizacja minusami, czyli jakimi sposobami wyrównamy dawkę jonów przyswajaną z ekranów?

Nawilżacze powietrza mają znaczący wpływ na poprawne funkcjonowanie naszego organizmu. Zbytnia „suchość” powoduje, iż w powietrzu unosi się wiele pyłu i roztoczy, które – zwłaszcza u alergików – powodują katar i kaszel. Najczęściej mierzymy się właśnie z problemem niedoboru wilgoci. Pomoże nam w tym urządzenie do oczyszczania powietrza.

Można w tym miejscu uświadomić sobie, że prawidłowa wilgotność powietrza nie jest kwestią pojedynczej. Stworzenie aury idealnej tylko na czas pracy, przy niezadbaniu o warunki przed i po, nie pomoże w poprawie własnego samopoczucia. Zharmonizowana liczba jonów powinna otaczać nas przy spaniu, pracy i odpoczynku.

koniecznie zobacz

Źródło: http://www.airnaturel.pl

W parze z wilgotnością idzie kwestia jonizacji powietrza. To zdecydowanie istotna, a przede wszystkim bagatelizowana sprawa. Przesiadujemy przed różnymi ekranami (telewizor, komputer, laptop) zdarza się że nawet powyżej ośmiu godzin dziennie. Właśnie te sprzęty przyczyniają się do ogromnej emisji w naszą stronę dodatnich jonów, których nie dałoby w tym samym czasie środowisko naturalne. Będąc zbyt „na plusie” nie funkcjonujemy tak efektywnie powinniśmy.

Nawilżacz powietrza to sprzęt, który wytwarza przede wszystkim jony minusowe, które równają ilość jonów przyjmowanych przez nasz organizm do wartości neutralnej. Jakie są zalety takich nawilżaczy? Przebywając w środowisku, w którym wpływają na nas jony ujemne, stajemy się bardziej skoncentrowani; przyspieszeniu ulega też proces gojenia. W odróżnieniu od jonów plusowych reakcje biologiczne również ulegają zintensyfikowaniu. Skuteczności nawilżaczom dodają dobierane według gustów olejki eteryczne. Ich zapach pozwala lepiej zrelaksować się, zniwelować codzienny stres, poprawić nastrój.

Oczyszczacz powietrza - airnaturel.pl
Można też jonizować organizm w sposób naturalny.

Zobacz więcej informacji, a poznasz podobne wiadomości, które na pewno również Cię zaintrygują. Nie wahaj się więc i użyj serwisu (http://www.pizzahut.pl/restaurants/1009-pizza-hut-dostawa-piaseczno-karuzela).

Taki który sprawi, że będziemy mogli odstawić na bok nawilżacze ultradźwiękowe i na parę, np. zobacz. Uwaga, jeśli mieszkamy w regionie częstych opadów deszczu to mamy przewagę! Deszcz i burze nie zrekompensuje nam dni pełnych słońca, jednakże pozwoli na wyrównanie jonów, kluczowych dla zdrowego funkcjonowania biologicznej maszynerii. Kolejnym sposobem na doładowanie się „minusami” pod dniu pełnym elektronicznych „plusów” jest zorganizowanie ogniska, grilla. Czyli znów blisko kolejnego żywiołu, którym tym razem jest ogień.