Jeśli twoje maleństwo kocha grać w piłkę nożną, opracuj dla niego koszulkę z nazwiskiem jego ulubionego piłkarza

Rodzice, którzy obdarzają swoje dziecko miłością, wręczają mu niezwykły prezent – energię na resztę życia. Kochający rodzice, którzy chcą wychować swoją latorośl na mającego zamiłowania i pasję osobnika muszą umieć przejawiać zaciekawienie koncepcjami dziecka.

Muszą organizować przestrzeń dziecku na poszukiwanie i utrwalanie swoich zainteresowań. Troskliwy rodzic powinien zezwalać na samodzielność i uczenie się na błędach. Taki dorosły powinien także umieć dostrzegać postępy, wysiłki i zachwalać malucha. Kochający rodzice mają rozeznanie na temat chęci i zainteresowań swojego malucha, zazwyczaj mają świadomość co sprawi dziecku największą przyjemność.

nadruk na t-shircie

Autor: Matteo Doni
Źródło: http://www.flickr.com

Mały chłopak zwykle marzy o karierze zawodnika, pragnie by by kiedyś stać się utytułowanym zawodnikiem piłkarskim a może nawet legendą. Bierze sobie za wzór zawodników, którym udało się podbić serca kibiców na wszystkich kontynentach. Gromadzi pamiątki związane z futbolem i ukochanym sportowcem i nadruki na odzieży. Mali chłopcy, potrafią każdą wolną chwilę, poświęcić na granie w piłkę z kumplami. W dzieciństwie i w okresie dorastania, niezwykle ważne jest dla malucha bycie ruchliwym fizycznie. Taka witalność fizyczna, pozwala kształtować u dziecka wartości, które pomogą mu w przezwyciężaniu trudności w dorosłym życiu. trenowanie piłki nożnej jest szansą do nawiązywania i podtrzymywania przyjaznych stosunków z rówieśnikami oraz okazją do wyśmienitej rozrywki.

Gra z kolegami w piłkę nożną daje dzieciom mnóstwo radości i wprowadza je w pozytywny nastrój . Chłopcy, zagorzali zawodnicy, poczują się jeszcze bardziej szczęśliwi, gdy w czasie zabawy będą mieć na sobie koszulki z nadrukiem. Jest do tego haft komputerowy. Opracowane przez rodziców t-shirty z napisem któregoś z najbardziej znanych zawodników sprawią, że mali chłopcy poczują się, jakby byli tymi akurat utalentowanymi zawodnikami. Za jednym kliknięciem, nadrukowania na t-shirtach staną się rzeczywistością. Jeżeli pragniemy dopomóc dziecku zbudować zdrowe poczucie tożsamości, zatroszczmy nie tylko o zaspokojenie jego potrzeb rzeczowych ale nauczmy się uszczęśliwiać je prawdziwie.