Jedna z nierozwiązanych do tej pory tajemnic, jaką jest zawartość damskiej torebki.

Damska torebka od wieków pozostaje niezgłębioną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest jak jaskinia która skrywa pełne tajemnic rzeczy, o istnieniu jakich będzie jedynie wiedzieć wtajemniczona kapłanka i tajemnicy tej strzeże pilnie przed resztą domowników.

modne damskie torby na zakupy

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Zależnie od wielkości torebki i stylu właścicielki, zawartość waha się od kilkunastu drobiazgów do nawet kilkudziesięciu. W prostej wersji znaleźć tam można jedynie najbardziej potrzebne przedmioty, to znaczy podstawowe dokumenty, komórkę, klucze do mieszkania, portfel z pieniędzmi, okulary przeciwsłoneczne (http://www.rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne/ray-ban), chusteczki jednorazowe, krem do rąk, błyszczyk do ust, niewielkie lustereczko, niewielki grzebyk oraz oczywiście rajstopy na wszelki wypadek. Wersja nieco bardziej obfita będzie dodatkowo zawierać notatnik z długopisem, parasolkę, gumy miętowe, komplet pilniczków do paznokci i lakier którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Bardzo się też mogą przydać plastry, igła z nićmi, tabletki od bólu głowy i sporo innych akcesoriów.

To wszystko nic w porównaniu do przeboju ostatnich lat, jaki powalił panie na kolana. I to niestety w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo z powodu ciężaru, który muszą nosić. Cudem tym są damskie torby na zakupy.

Gdy będziesz potrzebować dodatkowego materiału odnoszącego się do tej kwestii, kliknij, a odnajdziesz więcej pomocy tutaj (www.brilla.com.pl/k/torebki-damskie-skorzane/). One również okażą się przydatne.

Ta zwyczajnie brzmiąca nazwa nie powinna mylić. To nie jest pusta siatka, jaką zapełnia się kupionymi produktami i opróżnia po przybyciu do domu. Przeciwnie, to klasyczna torebka, do której dodatkowo można spakować mniejsze zakupy. I tu zaczyna się zabawa. W praktyce nie sposób wymienić zawartości tego typu torebek, gdyż zależnie od możliwości finansowych i momentu w życiu można tam znaleźć dokładnie to co w jakimś sklepie w galerii handlowej.

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy małych bobasów będą nosić komplet pieluch, smoczki i przykładowo dawno zakupione lecz nie wypakowane trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Młode damy mogą pochwalić się paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, jakimś energetykiem i na przykład okularami słonecznymi. Starsze niewiasty nie będą im ustępować, gromadząc w czeluściach szminki, pudry, stare zdjęcia oraz tabliczkę czekolady dla wnuków.