Jakim sposobem wybielić zęby w domku?

W jaki sposób wybielić ząbki w domku? Co uczynić, by przywrócić ząbkom dawną białość?
Powodów, dla których nie mamy śnieżnobiałego uśmiechu, jest bez liku. Palenie papierosów, picie kawy, herbaty jak też wina oraz stosowanie pewnych medykamentów, to wszystko zostawia na ząbkach trwały ślad.

wizerunek

Autor: Michael Reinhold
Źródło: http://www.flickr.com
warzywa

Autor: judywitts
Źródło: http://www.flickr.com
Nie musimy iść do dentysty i poddawać się drogim zabiegom wybielającym. Starczy parę domowych sposobów, by móc radować się śnieżnobiałym uśmiechem na co dzień. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak istotny i piękny jest zdrowy uśmiech. Radzimy, jakie będą najlepsze sposoby domowe na rozjaśnienie ząbków. Zacznij od właściwej pielęgnacji jamy ustnej. Szczotkuj zęby rano i wieczorem. Zanim przystąpisz do stosowania domowych sposobów wybielających zęby, umów się ze stomatologiem na eliminację kamienia nazębnego. Dopiero w ten sposób przygotowane zęby mogą być poddawane procesom wybielania. Podstawowe znaczenie ma dobór właściwej pasty do ząbków o własnościach wybielających, jednakże o niskim współczynniku ścieralności.

Jeżeli myślisz, że nie znajdziesz w sieci interesujących informacji, to przekonaj się sam treści, gdyż można by w nich przeczytać atrakcyjne dane na pasjonujący Cię temat.

Istnieje przekonanie, że pasty bielącej można używać wyłącznie naprzemiennie ze zwykłą. Nie jest to prawdą. Dobrze dobrana pasta bieląca nadaje się do powszedniego użycia i może być także używana nawet w wypadku zębów wrażliwych. Pragnąc uzyskać dobre rezultaty, nie możesz zapomnieć o regularnym używaniu płynu do płukania jamy ustnej o własnościach wybielających. Dobre środki wybielające ząbki oferuje Biała Perła opinie można sprawdzić w necie.

Kolejną metodą, jaką można zastosować, pragnąc pozbyć się przebarwień, jest zastosowanie przezroczystych pasków nasączonych bielącym żelem. Przykleja się je dokładnie do ząbków w górnej a także dolnej szczęce dwa razy dziennie i pozostawia na pół godziny.