Jakie pieluszek zakupić dla swojego dziecka

Pieluszki układane wykonane z tetry bambusowej. Dokonują szeregu funkcji oprócz prostej pielęgnacji malca. Mogą mieć zastosowanie jako pieluszka wielorazowa względnie wkład do pieluszki kieszonki. To również bardzo delikatny ręczniczek dla buzi dziecka.

Dla noworodka – wolno użyć jej jako otulacz, jakim szczelnie opaszemy noworodka, umożliwiając mu sielski sen. W parne dni może posłużyć nam jako kołderka mgiełka, gdyż bambus daje kojące afekt chłodu. W niebywale słoneczne dni pieluszką bambusową owiniemy wózek, nosidełko czy potomka w foteliku samochodowym, bo bambus absorbuje promienie UV. Jeżeli dziecko jest wcześniakiem bądź ma czułą karnację, możemy z powodzeniem użyć pieluszki bambusowe jako ręcznik, bambus jest niebywale łagodny, miękki i przyjemny w dotyku, a przy tym szalenie trwały, a z powodu swojej rewelacyjnej chłonności, szybko osuszy skórę malucha. Bardzo dobrze egzaminuje się też jako podkład na przewijak. Pieluszki z kieszonką, polecany artykuł to bardzo praktyczna i bezproblemowa w obsłudze odmiana pieluszek wielorazowych.Pieluszki stworzone są z warstwy nieprzemakalnej na zewnątrz i warstwy mikropolarku od strony pupy malucha. Te dwie warstwy są ze sobą zespolone tak aby został otwór na wsadzenia wkładów chłonnych. Do otworu tego wpycha się porcję i typ wkładek odpowiednią do wieku i potrzeb maluszka. Pieluchy kieszonki posiadają wszechstronny wymiar (0-13 kg), w komplecie znajduje się jeden wchłaniający wkład bambusowo-bawełniany. Pieluszki typu kieszonki to jedno z najbardziej oszczędnościowych rozwiązań.

Niedawno pojawiała się nowa, niezwykle ciekawa oferta – żeby ją zobaczyć, kliknij tu i spójrz na witrynę (http://www.vivamedica.pl/uslugi/metoda-bobath-wroclaw/) a na pewno się nie rozczarujesz.

Pielucha z kieszonką wzrasta wspólnie z dzieckiem i zapewnia ewentualność użycia dowolnych wkładów chłonnych. Na cały okres pieluszkowania zasadnych jest ok. 12 sztuk. Zgrabny układ pieluchy pozwala na wolne założenie na nią niemowlęcego body na napy i całość się ze sobą przyzwoicie dopasowuje. Gumki nie ściskają malucha, model umożliwia stosowne dostosowanie, cała pieluszka z kieszonką jest rzetelnie wykonana, nadzwyczaj delikatna i umożliwia harmonijną rotację powietrza przy skórze dziecka. Powłoka mikropolaru od strony pupy malucha nie otrzymuje wilgoci i dzięki temu skóra nie ma kontaktu z wilgotnością.