Jakie modele torebek musi mieć w swojej szafie każda kobieta? Pytamy stylistów!

Każda elegancka pani marzy o kolekcji torebek na każdą okazję. Niezmiernie prosto i czasami niedużym nakładem finansowym możemy stworzyć własną kolekcję, jaka doda każdemu wyjściu luksusu i klasy, a czasem lekko go rozświetli czy też odmieni jego charakter. Od czego rozpocząć budowanie własnej kolekcji torebek?Czy już na samym początku trzeba dokonać napadu na sklep z torebkami? Oczywiście nie. Przede wszystkim trzeba skrupulatnie przejrzeć to, co mamy w swoich zbiorach, dokładnie obejrzeć każdy egzemplarz, odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest na tyle oryginalna, że może zostać w naszej szafie – . Drugi krok to uświadomienie, na jakie okazje zwykle potrzebujemy torebek. Oczywiście na pewno wyróżnimy torby na co dzień i torby na specjalne sytuacje. Na co dzień idealnie sprawdzą się listonoszki skórzane i torebki mieszczące dokumenty w formacie A4.

torebki

Autor: VeroStilo
Źródło: VeroStilo

Możemy mieć dwie lub trzy pakowne torebki i nosić je wymiennie.

Jeżeli chciałbyś poczytać większą porcję publikacji na rozpatrywany tu temat, to szczerze zalecam ten link – kliknij i sprawdź, czy przykuła Twój wzrok.

To korzystne rozwiązanie, bo nie tylko torebki będą pasowały do wielu stylizacji i wszystkich pór roku, lecz także będą długo wyglądały jak nowe. Listonoszki skórzane występują też w mniejszych rozmiarach, wówczas nie ma problemu, żeby zabierać je na zakupy czy spacery, kiedy nie nie musimy mieć ze sobą zbyt wielu rzeczy, a przy tym chcemy mieć nieskrępowane ręce –

Torby typu listonoszki mogą być wykonane z jednego rodzaju skóry lub skaju lub kilku – warto mieć w swojej garderobie chociaż jedno atrakcyjne połączenie barw, aby połączyć taką torbę z jednokolorowym czy stosunkowo stonowanym ubiorem. Doskonale spisują się także torebki-worki – można wrzucić je na plecy i mieć wolne ręce. Na specjalne wyjście, jakie nie wymaga od nas wieczorowego stroju, lecz chcemy ubrać się na nie inaczej niż zawsze, sprawdzą się różnych wielkości torby-kuferki. Zwykle są na krótkiej rączce, bez dłuższego paska.

Jeżeli musisz zgłębić prezentowaną tematykę bardziej, wejdź na ten odnośnik, ponieważ znajdziesz więcej porad w witrynie (http://www.crossjeans.pl/ona/akcesoria/skarpety), którą Ci proponujemy.

Do stroju wieczorowego dopasujemy kopertówki i urocze torebeczki na łańcuszku.

Warto mieć jeden ulubiony sklep z torebkami, w którym obsługa doradzi nam i pozwoli przemyśleć zakup w domowym zaciszu, przymierzyć torbę do ulubionych zestawów strojów i dopiero wtedy podjąć decyzję, czy dana torba powiększy zebraną wcześniej kolekcję. Warto także poszperać w lumpeksach, nigdy nie wiemy, jakie egzemplarze upolujemy.