Jaki strój wybrać na sobotnią zabawę? Wielki wybór w sklepie to znaczący kłopot dla portfela.

Sobotni wieczór powinien stać się wyjątkowym. Ale jak tego dokonać? Oczywiście można zaprosić bliską osobę na miasto, albo podobnie można zdecydować się się zabawić. Ciekawym pomysłem jest party, jednak niezależnie od tego, co zaplanujemy, należy się porządnie ubrać. Mamy całe mnóstwo sklepów oferujących nam własny asortyment. Jednak obecnie bez doradztwa stylistki trudno to wszystko połączyć.

moda

Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet
Niestety, oferowane stylizacje zazwyczaj są niewystarczające. Przede wszystkim buty – najpopularniejsze na sobotni wieczór – trampki lub codzienne półbuty. W jednych i w drugich dobrze się tańczy. Najlepsze znajdziemy w sieciówkach takich jak Zara lub Vistula. Nastepnie skarpety. Tu na szalony wieczór świetnie wybrać jakieś nietypowe z ciekawym wzorem. Wszystko także w zależności od naszego stroju, ale Wólczanka może zaproponować nam dużo dobrego – spodnie jeansowe damskie wrangler dobrze się układają. Jeśli chodzi o spodnie, to dla kobiet spodnie jeansowe damskie wrangler oraz lee będą wybawieniem. Mężczyźni mają możliwość zainteresować się podobnie jeansami, ale także chinosami. Podobnie ważna jest górna część, ale to czy zdecydujemy się na t-shirt (i tutaj również jak gdy wspominałem spodnie jeansowe damskie wrangler, lee oraz Vistula są doskonałymi sklepami) czy koszulę (rekomendujemy Lamberta) zależy od miejsca w które się wybieramy. Niestety w przewadze miejsc w większych miastach przeprowadzana jest selekcja na wejściu.

Jeśli masz chęć zdobyć więcej informacji na ten temat, kliknij na ten odsyłacz do serwisu, a znajdziesz tam wiele ciekawych danych.

I tak między innymi do większości klubów nie wpuszczone zostają osoby niezwykle akcentujące daną markę – na przykład ze znaczkiem Nike przez szeroką klatkę piersiową. Do koszuli warto zdecydować się bawełniany krawat albo marynarkę. Poza tym doskonałym wyborem jest przy okazji jakiś ciekawy dodatek, jaki będzie zwracał ciekawość płci pięknej. Może to być piękny zegarek albo srebrne spinki. W zimie trzeba zainwestować w wełniany szalik albo komin oraz rękawiczki.

buty

Autor: barockschloss
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo person wybiera również dodatkowe nakrycie włosów, ale w klubie bywa ono niewskazane w związku z zagrożeniem i opcją wyrzucenia przez ochronę. Miejmy na uwadze, że pierwszego wrażenia nie da się zrobić po raz kolejny. Wiele person wierzy w zakochanie od pierwszego wejrzenia, także dlaczego nie spróbować? To często przyjemna odskocznia od rzeczywistości – pomocne wskazówki.