Jaki podarunek nabyć dziciom z okazji Dnia Dziecka?

1 czerwca wszystkie dzieci świętują swój dzień. Nie macie projektu co zakupić potomkowi? Opisujemy nieco swych propozycji.
Sportowo. W erze powszechnej komputeryzacji każda sekunda, którą nasza latorośl spędzi na świeżym powietrzu jest na wagę złota.

Dla syna interesującym pomysłem mogą być nowiuteńkie korki. A gdy maluch chce pójść w ślady Wojciech Szczęsnego przydadzą się również rękawice bramkarskie. Panienki ochoczo spróbują swoich sił w jeździe na łyżworolkach. Podstawowe modele nabędziemy już od 70 zł. Aby jazda była w pełni bezpieczna powinniśmy też zatroszczyć się o stosowny osprzęt. Kask i ochraniacze to koszt ok. 100 zł.
fotka - dziecko

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
Wykształcenie to podstawa. Prócz podręczników szkolnych dobrze jest podsunąć naszym pociechom również fabularne pozycje, które poprawnie uformują ich czytelniczy gust. Stefek Burczymucha, kot Filemon to postaci, które nie zestarzeją się nigdy. Te i inne opowieści autorstwa najlepszych naszych bajkopisarzy zgromadzono w serii książek pt. „Poczytaj mi, mamo”. Troszeczkę większych może zainteresować słynna seria „Przygody Trzech Detektywów”. Tytułowi nastolatkowie różnią się usposobieniem jak też podejściem do życia. Jednak razem stanowią zgraną bandę, która potrafi rozwikłać każdą kryminalną zagadkę.
zbliżenie - dziecko

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
Planszówki zawsze w modzie. Gdy widok za oknem nie ośmiela do przechadzki, nie jesteśmy skazani na TV. Nic tak nie wzmacnia rodzinnych więzów jak parogodzinna partia godziwej gry planszowej. Klasyczny „Monopol” z krajowymi miastami to koszt mniej więcej 100 zł. Połączyć pokolenia może „Kolejka”, w jakiej zadaniem graczy jest wysłanie pięcioosobowej familii do marketów na planszy jak też kupienie wszystkich produktów z listy sprawunków. Kłopot w tym, że półki w sklepach są puste. Podobne gry oferuje nieomal każdy sklep z zabawkami online .

dziecko - fotogram

Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Coś dla małych kinomaniaków. Do gremia dobrze znanych od pokoleń muminków oraz smerfów dołączają już następni bohaterowie. Jednym z nich jest szarak Parauszek.

Materiał przedstawiający tę problematykę jest niezwykle drobiazgowy, ale dobrze byłoby sprawdzić to pod innym kątem. My zalecamy to opracowanie (https://zabawekczas.pl/produkty/figurki,2,1647).

Ukończony przez łódzkie studio Se-ma-for animowany serial o historiach rezydentów Naszego Lasu podbija serca dzieci na całym świecie.

Parauszek chwalony jest za udane połączenie atrakcyjnej warstwy wizualnej z nienachalną pedagogiką.

Bardzo nam przyjemnie, że poświęciłeś swój czas, żeby przeglądnąć nasz wpis. Jeśli czujesz chęć na nowe, to kliknij w link (https://impuls.waw.pl/terapia-biofeedback) i przenieś się do następnej strony.

Radość wzbudzi również mały lekarz zestaw słuchawek, strzykawek oraz innych przyrządów potrzebnych małemu doktorowi (mały lekarz zestaw).