Jaką rolę spełniają dla mężczyzn w starszym wieku systematyczne wizyty w gabinecie urologicznym.

Każdy z panów chciałby jak najdłużej zachować sprawność w relacjach męsko-damskich, lecz niestety u części z nich jedynie na chęciach się kończy. Panowie z jednej strony oczekiwaliby tego, że będą cały czas sprawni w łóżku, lecz z drugiej dużo robią, aby tak nie było.

cholesterol

Autor: Szpital Medicover
Źródło: Szpital Medicover
badanie czystości wody

Autor: Department of Foreign Affairs and Trade
Źródło: http://www.flickr.com
Zbyt mała ilość ruchu, nieodpowiednie odżywianie i nieustający stres z pewnością nie wpływają dobrze na łóżkowe możliwości. Dodatkowo w starszych latach dochodzą także różnego rodzaju problemy z prostatą i układem moczowym, i w efekcie końcowym może się okazać, że na pewnym etapie udane życie intymne stanie się niemożliwe. Z tego też powodu chcąc na długi czas zachować odpowiednią sprawność należy przede wszystkim zadbać o siebie. Warto również regularnie się badać, co pozwoli na wczesne zdiagnozowanie problemów i podjęcie odpowiedniego leczenia.

pozycja "pies z głową w górę"

Autor: Amy
Źródło: http://www.flickr.com
Odwiedzenie specjalisty będzie konieczne, jeśli się dostrzeże jakieś niepokojące symptomy, przykładowo kłopoty z oddawaniem moczu, krew albo pieczenie. W takim przypadku urolog Gdańsk poleci wykonanie kilku badań, jakie pozwolą na dokładne zdiagnozowanie dolegliwości, a równocześnie dadzą informację o ogólnym stanie pacjenta.

Ta niezła strona także posiada ciekawe wiadomości na opisywany tutaj temat. Jeżeli zatem Cię on interesuje – nie ociągaj się i sprawdź to!

Do urologa należy się także zgłosić, jeżeli się ma jakieś problemy z życiem seksualnym, zaburzeniami erekcji czy odczuwaniem bólu w czasie stosunku.

W wielu przypadkach wystarczy wtedy leczenie tabletkami, ale w niektórych przypadkach może być potrzebny odpowiedni zabieg, przykładowo obrzezanie Gdańsk, jaki pozwoli na przywrócenie odpowiedniej sprawności.