Jak znaleźć skuteczną metodę samorozwoju

Niekiedy mimo że odbierani jesteśmy jako ludzie sukcesu i rosnące bezrobocie wcale nas nie dotyka, nie mamy poczucia satysfakcji i najzwyklejszej radości z naszego życia. Być może przyczyny tego tkwią w naszej przeszłości, w relacjach z naszymi rodzicami lub partnerem. Łatwo przeoczyć moment, przestajemy panować nad naszymi zachowaniami. Bezsenność, ciągłe przemęczenie, nadmiar kawy i papierosów, apatia, kłótnie z partnerem, nieuzasadnione wybuchy agresji, wyładowywanie się na dzieciach, niskie poczucie własnej wartości – te symptomy powinny zwrócić naszą uwagę.

Stanowczo odradzamy sięganie po reklamowane lekarstwa na stres czy depresję z pominięciem rozmowy z psychologiem. Bombardujące nas reklamy niezawodnych środków na stres czy depresję nie powinny uśpić naszej intuicji, która podpowiada nam, że należy zwalczyć przyczynę, a nie skutki naszych wewnętrznych problemów.

tabletki

Autor: kev-shine
Źródło: http://www.flickr.com

Na szczęście pomoc psychoterapeuty w ostatnim czasie już nikogo nie dziwi, ludzie nie ukrywają tego, sięgają po poradę specjalisty, co więcej – po premierze serialu „Bez Tajemnic” z najpopularniejszymi aktorami polskiej sceny stało się to modne. Jeśli celem naszych poszukiwań jest dobry gabinet psychoterapii, z jego ugruntowaną renomą w dziedzinie psychologii, jest miejscem, gdzie działa wiele tego typu gabinetów.

Wejdź na stronę twórcy (http://englander.com.pl/cennik/). Namawiamy Cię usilnie! A to z tego powodu, że oczekuje tam na Ciebie masa dodatkowych i ciekawych szczegółów.

Możemy skorzystać z pomocy psychologicznej, terapii indywidualnej, terapii małżeńskiej i dla par, oraz coraz modniejszego coachingu. To wydobywanie pod opieką psychoterapeuty naszych ukrytych lub pozornie nierealnych, tłamszonych w sobie marzeń w konkretne cele. To trening samorozwoju, z którego korzysta wielu ludzi sukcesu.

Jeśli jesteśmy mieszkamy w Krakowie lub w jego okolicach, znalezienie dobrego gabinetu warto rozpocząć od wklepania w wyszukiwarkę internetową fraz: psychoterapia kraków, a następnie na prześledzeniu stron internetowych ośrodków psychoterapii i opinii o nich na forach internetowych. Nie jest regułą, że pasującego do naszej osobowości psychoterapeutę odnajdziemy od razu. Warto jednak szukać, bo najważniejsza jest samoakceptacja i satysfakcja z własnej egzystencji, bez zwracania uwagi na status materialny i tak zwana karierę. Polecany specjalista:

Źródło: