Jak zatroszczyć się o swoją sylwetkę zimą

Jak często zdarza nam się przeglądać strony w internecie patrząc na cudowne fotografie, które ukazują wyrzeźbione sylwetki? Niech piękna sylwestka nie pozostaje w sferze naszych marzeń – mroźna pora roku to idealny czas na to, by zacząć dbać siebie i w końcu móc zamienić stroje kapielowe jednoczesciowe na piękne bikini! Czas zacząć.

stroje kapielowe jednoczesciowe

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
Od czego powinniśmy zacząć naszą batalię o zgrabne ciało? Oczywiście od nastawienia – jeśli ono będzie pozytywne i będziemy wierzyć w siebie, na pewno uda nam się osiągnąć cel.

Może jakiś komentarz z strony Cię poruszył? Masz chęć na to odpowiedzieć? Nakłaniamy Cię do tego z radością. Oczekujemy na Ciebie!

Motywacja jest najważniejsza – walkę o siebie rozpoczyna się bowiem w głowie. Drugim krokiem winna być dieta- rezygnujemy z tłustych przekąsek i zacznijmy zwracać większą uwagę na to, co spożywamy. Podążając za badaniami to właśnie chłodne pory roku są dla nas najgorsze – zamieniamy wtedy sałatki, czy małokaloryczne posiłki, na te gorące i ciężkostrawne – to właśnie z tego powodu tak szybko tyjemy a nasze letnie figury odchodzą w niepamięć. Zima nie może stać się naszą wymówką – pamiętajmy, że te są dla słabych – najlepsze stroje kąpielowe.

Do trudności, które stają na naszej drodze o zgrabne ciało dochodzi naturalnie beznadziejna pogoda za oknem – komu chciałoby się biegać kiedy chłodno i na dodatek sypie śnieg? Oczywiście mało jest takich osób. Dlatego też winniśmy zadbać o inną formę aktywności fizycznej – w końcu siłownie nas oczekują!Nie można stracić z takiej szansy. Niech prowadzi nas myśl – stroje kapielowe jednoczesciowe nie, bikini tak. Prościej nam się zmotywować? Jeśli ciągle wolimy spędzać wieczory leżąc na sofie spróbujmy znaleźć sobie kompana, który mógłby chadzać z nami na siłownię – prościej jest odnaleźć motywację kiedy wiemy, że nie jesteśmy z tym sami. Motywujmy się wzajemnie – tania włóczka kąpielowy jednoczęściowy.

Jeżeli bardzo nie lubimy ćwiczyć i nic nie jest w stanie nas do tego zmotywować – możemy poszukać innej formy ćwiczeń takiej jak przykładowo power walki, czyli energetyczne spacery albo po prostu łyżwy – co również może stać się super rozrywką kiedy zabierzemy ze sobą przyjaciół – a pamiętajmy, że lato się zbliża wielkimi krokami.