jak wybierać odpowiedni biustonosz

Wybierając typ biustonosza każda pani winna pamiętać, że należy go dostosować do kondycji piersi i wyłonić właściwą konstrukcję, także odpowiednio dopasować rozmiar. Kiepsko dostosowany numer może skutkować bólem pleców, a nawet deformacją biustu. Ciężar piersi trzyma się na obwodzie, toteż bardzo istotne jest precyzyjne zmierzenie owej partii sylwetki. Dzięki temu stanik będzie tworzył dobre wsparcie dla kręgosłupa.

czerwony biustonosz

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Bardotka to biustonosz, który charakteryzuje się tym, że górna linia miseczek biegnie poziomo w poprzek piersi. Ramiączka umiejscowione są szerzej niż w innych rodzajach biustonoszy, co wspólnie z kształtem miseczek zapewnia w efekcie dekolt w kształcie kwadratu. Miseczki posiadają zazwyczaj fiszbiny, nierzadko są także usztywnione. Poprzez usztywnienie miseczek powiększają piersi – bardotka jest świetna. Oprócz tego mają wcięcia na poduszeczki modelujące i podnoszące biust. Górna część miseczki jest zaokrąglona i precyzyjnie przylega do biustu. Bardotka ma grube, odpinane ramiączka, a w środku wykończona jest silikonową opaską, jaka podtrzymuje stanik po odpięciu ramiączek.

Bardotka rewelacyjnie powiększa biust i zaokrągla go, powinny go zakładać i panie o niewielkich piersiach, i o pełnym biuście. Bardotka to biustonosz na wielkie wyjścia, bowiem na ogół zestawiamy go do sukien wieczorowych, oraz ślubnych. Wiele z takich typów ma odkryte ramiona, dlatego korzystny jest biustonosz bez ramiączek, który prawidłowo utrzyma piersi i ładnie unosi je od góry. Poniektóre wzory bardotki mają także nisko wyciętą linię pomiędzy piersiami, dzięki czemu pasują do sukien wieczorowych o głębokim dekolcie schodzącym się w literę V.

bardotka

Autor: Lupoline
Źródło: Lupoline
Bardotka okaże się najlepsza dla pań posiadających biust w dobrej formie i sprężystości tak, żeby za pomocą płytkich i wyciętych miseczek móc unieść piersi w górę. Bardotka to bardzo wdzięczny gatunek stanika. Bajecznie formuje piersi powodując że wyglądają niezwykle ponętnie. Na duże wyjścia bardotka okaże się najlepszym wyborem. Istotne jest, aby w doborze stosownego biustonosza pomogła profesjonalna brafitterka, która odnajdzie należyty wymiar i konstrukcję, także doradzi jak zakładać i nosić stanik – http://www.jagna.pl/.