Jak dobrać buty do okrycia?

Powinnyśmy pamiętać o tym, iż nieodpowiednio dobrane buciki mogą zepsuć nawet najrzetelniej przygotowaną stylizację. Dlatego warto poświęcić troszkę czasu na przyswojenie kilku naczelnych, powszechnie obowiązujących zasad. Sprzymierzeńcem kobiet utyskujących na nadmiernie obszerne łydki są buty damskie na obcasie i koturnach, najodpowiedniej głęboko wcięte z przodu.

Buty damskie

Autor: Kasya Shahovskaya
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku koturnów liczą się wyłącznie te wyjątkowo zgrabne, należycie wyprofilowane, najlepiej w identycznym odcieniu jak pozostałość buta. Unikać trzeba bucików kończących się w najszerszym punkcie łydki, luźnych kozaków, czy też dużych ozdób i frędzelków. Niezbyt korzystnie wygląda połączenie balerin i spódniczki. Jak wybrać klapki – klapki Inblu.? Odwrotnie powinny czynić kobiety chude, chcące trochę zaokrąglić swoje kształty. Sandały damskie lub czółenka – wszystkie te opcje są mile widziane w wyjątkowo ozdobnych wersjach, . Szczupłe stopy świetnie zaprezentują się w butach z rzemykiem wokół kostki.

Wiele okazji wymaga nadzwyczajnej obwoluty, a co za tym idzie – odzienia, dlatego wybierając się na spotkanie zawsze winnyśmy mieć pojęcie, jaki charakter będzie ono posiadać. Jeśli będą to negocjacje biznesowe, dresscode nakazuje ubrać buciki na większym obcasie czy klasyczne czółenka, pamiętając o tym, ażeby palce zawsze pozostały zasłonięte.

Buty damskie

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu
Stosowne dostosowanie obuwia do okazji to nie tylko objaw dobrego stylu, lecz także wyraz szacunku dla ludzi z jakimi się spotykamy, jak też wyraz naszego zrozumienia sytuacji.

Jeżeli żywo ekscytuje Cię opisywana w tym tekście kwestia, to dodatkowo zobacz ofertę w serwisie. Z pewnością odnajdziesz tam coś interesującego dla siebie.

Podobnie niestosownie wyglądać będą tenisówki noszone w czasie ważnej uroczystości, jak także wysoki obcas w czasie spaceru po parku.
Wybór: sandałki od Bartek
Dobrze jest poszukiwać rozwiązań łączących modę z wygodą, czego przykładem są tak popularne od paru sezonów botki na koturnach, ciągle kusząco spoglądające na nas ze sklepowych gablotek. I choć psychologia (parapsychologia) odzienia to dziedzina kontrowersyjna, można się zgodzić, iż świadomość atrakcyjnego wyglądu u pań to jeden z determinantów ich dobrego samopoczucia. Według specjalistów od wizerunku kobiety szczególną uwagę przywiązują do odzienia jak też dodatków. Wiedząc iż nieźle wyglądają, są pewniejsze siebie. Przeanalizuj