Idealne dla dziecięcego artysty

Kiedy widzimy, że nasze dziecko uwielbia rysować należy ułatwić mu spełnianie się w tym hobby. Chociaż suma summarum mnóstwo dzieci lubi rysować i jedynie pojedyncze przypadki stają się malarzami, ale któż wie, jaka droga czeka nasze dziecko. Dlatego bez zbędnego nacisku na dziecko naprawdę warto dać mu kartkę papieru i kredki, by mógł sobie tworzyć. Zawsze to lepsza opcja aniżeli tablet, albo następna bajka w telewizorze. Dlatego jeżeli chcemy znaleźć dobre kredki dla naszego dziecka, to od lat niezastąpione pozostają kredki bambino.

Wciągający artykuł? Jeżeli masz takie przekonanie, to równie interesujące kwestie znajdziesz też we wpisie, który jest tu!

Ta marka tworzy kredki świecowe i ołówkowe tak, więc nasza pociecha będzie mogła wybierać i będzie mogła malować tymi kredkami, które bardziej się dziecku spodobają – . Warto dziecku kupić kredki nim on jeszcze zacznie chodzić do szkoły, żeby dziecko wcześniej mogło już w swoim stylu spróbować coś namalować. Bo malowanie to nauka mnóstwa czynności, manualnej koordynacji, zdolności wyboru spośród kilkunastu kredek, jak również uczenie się łączenia odcieni. Choć oczywiście po pierwsze musi to być zabawa.

zabawki-drewniane-obrazek

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Świetne dziecięce zabawki

Kiedy kupujemy zabawki dla dzieciaków pomyślmy 3 razy zanim jakieś wybierzemy. Po pierwsze nie należy wybierać najtańszych zabawek, bo na sto procent prędko się zniszczą. Majątku na zabawki również nie ma sensu wydawać, bo wyjdzie na to, że niestety malec po dwóch tygodniach wyrzuci lalkę za trzysta złotych w kąt, bo mu się znudzi. Tak, więc musimy się zastanowić zanim zakupimy kolejną zabawkę dziecku. Najlepsze w rzeczywistości będą zabawki drewniane dla dzieci. Są to zabawki, które będą bardzo długo w świetnym stanie, są inne niż większość dostępnych na rynku, czyli inne niż wiele tych, które przynoszą wszystkie ciocie i wujkowie, przez, co drewniane zabawki tak prędko się nie będą nudziły. Poza tym zabawki drewniane są produkowane w Polsce, więc pakujemy pieniądze w swoją gospodarkę. Naprawdę warto trzy razy pomyśleć, zanim wydamy pieniądze na jakiś denny bubel. Sensowniej odrobinę dołożyć i postawić na jakieś sensowne zabawki z drewna – . Na szczęście w tej kwestii rodzice stają się coraz bardziej świadomi.