Fotelik do samochodu Graco – wygodna podróż

Po polskich drogach w dzisiejszych czasach jeździ miliony samochodów. Wożąc pociechę autem każdy rodzic musi czuć odpowiedzialność jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa swojemu maluchowi. do tego celu właśnie służą foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Latami informacji w polepszaniu komfortu podróżowania wszystkich dzieci i wyjątkowymi projektami może pochwalić się przedsiębiorstwo Graco. Ostatnio w ofercie rynkowej pojawiła się innowacyjna kolekcja fotelików w przedziale wagi 9-36kg, której najbardziej praktyczną opcję stanowi stanowi Fotelik Graco Nautilus 8J95 Pece 9-36Kg.

Bezpieczny, podpinany pas bezpieczeństwa z dodatkowym napinaczem daje gwarancję maksymalnej pewności co dorównowagi podczas jazdy. Na wyposażeniu tego modelu używać można wielopoziomową regulację oparcia i podstawkę na kubek z najchętniej pitym przez dziecko napojem.
Obserwując przykład funkcjonalności oraz wielozadaniowości, jakim jest Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Modern Black15-36Kg można z całą stanowczością powiedzieć, że firma Maxi-Costi nie musi zbytnio rywalizować z innymi firmami. Fotelik AP MB posiada wielopoziomową opcję regulacji tylnej części (tylna oś quad) fotelika, co sprawia, że jeżdżą autem staje się nie tylko wygodna, jak również bezpieczna.

Firma Maxi-Cosi ma niewątpliwą przyjemność zaprezentować kolejny fotelik, tym razem mającyopatentowany system AirProject. Maxi Cosi. jest dostępny w wielu opcjach kolorystycznych. WyregulowanieUstawienie szerokości sprzętu uznawana jest za normę w tym segmencie cenowym. Mało ważący i niezwykle łatwy w stosowaniu przez rodzica, a co ważne wygodny dla dzieci, taki jest właśnie Rodi Ap.
Fotelik Cybex Solution X2-Fix Czarny/Ciemnoszary 15-36 Kg (sprawdź cenę), to model, posiadającym specjalny zginany zagłówek (https://homeandliving.pl/#!/), który zapobiega niekorzystnemu spadaniu głowy dziecka. Oprócz tego wyposażony jest system LSP, chroniący przed siłą uderzenia w trakcie kolizji.
Wyjątkowa konstrukcja gwarantuje o wiele większą wygodę w trakcie ,gdy dziecko śpi i maksymalizuje dziecka bezpieczeństwo, co daje taki efekt, że jedziesz bez niepotrzebnego lęku do każdej lokalizacji. Oprócz tego fotelik wyposażony jest w wielostopniową regulację zagłówka i ochronę przed bocznymi uderzeniami, co spowoduje Twoja pociecha będzie bezpieczniejsza niż kiedykolwiek.