Działania medyczne, jakie pomagają w sposób nieoperacyjny pozbyć się wstydliwego problemu

Nietrzymanie moczu oraz zbyt luźna pochwa to częste problemy intymne kobiet, które pojawiają się na skutek wielokrotnych porodów, różnego rodzaju urazów czy mogą wystąpić w okresie menopauzy.

Na szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna, a konkretnie ginekologia estetyczna proponuje kobiet wiele zabiegów.
nietrzymanie moczu leczenie laserem

Autor: Raymond Zoller
Źródło: http://www.flickr.com

Problem nietrzymania moczu dotyczy ogromnej ilości kobiet – nawet co drugiej po pięćdziesiątym roku życia. Wysiłkowe nietrzymanie moczu daje Objawy polegające na niekontrolowanym wyciekaniu moczu, na przykład w czasie wysiłku, kichania lub kaszlu. Utrata kontroli nad utrzymaniem moczu wiąże się z dużym dyskomfortem w wykonywaniu codziennych czynności, jak również wpływa na pogorszenie życia seksualnego oraz komfort psychiczny kobiety. Jak temu zaradzić? Jeśli chodzi o nietrzymanie moczu leczenie laserem okazuje się najbardziej skuteczne. Laseroterapia to znakomita alternatywa dla chirurgicznych metod leczenia nietrzymanie moczu leczenie laserem. Nowoczesne lasery wykorzystywane w tego typu zabiegach pomagają pozbyć się problemów intymnych w szybszy i mniej inwazyjny sposób, dzięki czemu pacjentka może powrócić do normalnej aktywności tuż po odbyciu zabiegu.
Laseroterapia wykorzystywana jest obecnie także do leczenia innych kobiecych problemów takich jak luźna pochwa. Tego typy zabiegi najczęściej określa się jako obkurczanie pochwy albo rewitalizacja pochwy. Jak w tym przypadku działa laser? Poprzez ciepło emitowane przez laser następuje podgrzanie kolagenu. W efekcie zwiększa się napięcie tkanek, błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i pochwa jest lepiej nawilżona obkurczanie pochwy.

Pacjentka po takim zabiegu może cieszyć się poprawą doznań w trakcie seksu i polepszeniem jakości życia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten ciekawy temat? Zachęcamy więc na naszą nową stronę – można zobaczyć tu (https://www.winnicadwiegranice.pl/enoturystyka/) link i trzeba w niego kliknąć.

Zabieg ten również zapobiega wystąpieniu wcześniej opisanego wysiłkowego nietrzymania moczu.