Damska szafa zimą

Zima jest szczególną porą, gdy ze względu na mróz oraz silny wiatr należy zatroszczyć się o swój komfort i zdrowie. Bardzo ważny jest odpowiedni ubiór, izolujący od zimna i wilgoci. Od tego zależy bowiem zdrowie i dobre samopoczucie w tym czasie. Ocieplane kurtki, futra i płaszcze stanowią typowy widok. Analogicznie jak w innych porach roku, także w zimie ubiory podlegają różnym modom i zmianom stylu. W każdym sezonie „na topie” są inne materiały, dodatki i kolory. Niektóre z trendów z minionych dekad aktualnie przeżywają renesans, w nowoczesnych, dostosowanych do obecnych warunków wydaniach. Wyszukując w na stronach WWW „moda zima 2013” otrzymać można dużo podpowiedzi odnośnie dzisiejszych mód.

Zimowa aktywność

Autor: Venus
Źródło: Venus

Ubrania wierzchnieW minionych latach następowało dużo zmian dotyczących modnych okryć wierzchnich na zimę.

W sytuacji jeśli masz zamiar odnaleźć oprócz tego też inne podobne dane na przedstawiany temat, to więcej zobaczysz na portalu, do którego odnośnik jest tu.

Trendy zima 2013 przewidują natomiast konkretne rozwiązania. Przede wszystkim aktualnie stawia się na wygodę i ciepło. Jeszcze w sezonie ubiegłym modne były damskie płaszcze z różnych tkanin, raczej krótkie, a z uwagi na materiał – niekoniecznie ciepłe i nie izolujące od wilgoci. Ich poważną wadą był także brak kaptura, który w porze zimowej niejednokrotnie staje się niezbędny, szczególnie dla kobiet, które nie noszą czapek.

Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego

Autor: Gatta Active
Źródło: Gatta Active

Na ulicach miast oraz w sklepach odzieżowych dominują obecnie długie płaszcze ocieplane, w większości wyposażone w pasek w talii. Ich barwy są różne, choć klasyczna czerń dominuje nad innymi.

Jeżeli chcesz zgłębić większą ilość wiadomości na prezentowany temat, to spójrz na opublikowany tutaj (http://www.noor.pl/pl/page/5/o-nas/) post a odnajdziesz dodatkowe interesujące informacje.

Płaszcze te zawsze mają kaptur i są niezwykle grube. Nierzadko także mają gruby kołnierz, który może służyć jako szalik.

Obuwie oraz akcesoriaNa dzień dzisiejszy modne i chętnie noszone jest obuwie na koturnach. Często posiadane części wykonane z futra, są ciepłe i często wiązane. Do surowców zaliczyć można takie jak skóra, zamsz i skóropodobne. Dodatki na zimę także podlegają zmianom trendów. Aktualnie często widuje się szaliki w formie tak zwanych kominów, którymi można owinąć szyję kilkakrotnie, jak również założyć na głowę. Zwiększającą się popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju dodatki wykonane z futra, czyli czapki wyobrażające głowy zwierząt, rękawiczki futrzane, obramowania kapturów. Niezwykle chętnie kobiety zastępują czapki nausznikami, które także często są futrzane.

Źródło: Kraina Stylu